Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníMonika Marešová rozjela podnikání

27.04.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

O tom, že poslední dobou je Monika více než spokojená, svědčí nejen její krásný vzhled, ale i lehkost, se kterou všechno zvládá na výbornou. Kromě starostí o rodinu a své čtyřnohé miláčky, stíhá moderovat společenský magazín v televizi, další společenské akce a nyní se ještě rozhodla podnikat. Využila nabídky nově vznikajícího webového portálu, kde se prezentuje jako majitelka psího salónu.

Monika je majitelkou dvou pejsků, roční fenky Jack Russel teriéra Bibi a desetiletého jezevčíka Justyho. A protože dva hafani potřebují už nějakou tu péči, rozhodla se Monika stát se majitelkou psího salónu. „Dva nebo pět psů, to už je jedno,“ řekla Monika, která přiznala, že své pejsky samozřejmě koupe a češe, nicméně na jiné jí bohužel nezbývá čas. Zároveň by se ale nebránila využít služby psího salónu, kde by se dostalo jejím psím miláčkům nadstandartní péče. „Myslím, že tyto služby využívá stále více lidí. Dnes není výjimkou, že má pes na růžovo nalakované drápky. Přesto já se stále držím při zemi a žádnou zvláštní péči pejskům nedopřávám,“ prozradila Monika, která nafotila kampaň pro Službomat.cz, který bude během května spuštěn pro koncové uživatele. Díky této kampani tak měla možnost zkusit si být na chvíli majitelkou psího salónu.
 
Jelikož před zraky foťáku pózovala se svými psy, do nové role majitelky psího salónu se Monika vžila okamžitě a pořádně si ji taky užila. Při focení jim tak stihla vyčistit zuby, vyčesat srst a dát jim pár pamlsků jako úplatek za perfektní pózování. „Na focení se mnou nikdy před tím nebyli. Sice jsou neposedové, nicméně si myslím, že si focení kampaně řádně užívali a vzniklo z toho i pěkných pár fotek. I když byl nadlidský výkon vyfotit je zrovna v ten moment, kdy se dívali do objektivu oba dva,“ smála se Monika.
 
O tom, že je Monika v jednom kole není pochyb. O to víc si však užívá chvíle volna, kdy se plně může věnovat rodině i psím rošťákům. „Když máme chvíli volno a počasí dovolí, rádi vyrazíme se syny na delší procházku, aby se s pejsky pěkně proběhli. Hlavně Bibi, která pohybu nemá nikdy dost,“ prozradila Monika.
 
Službomat.cz je webový portál sdružující poskytovatele všech dostupných služeb na území České republiky. Portál s podtitulem „můj svět služeb“ je klasický model katalogového serveru ve výsledku významně překračuje tím, že nabízí velmi snadné a přesné hledání. Dále pak mnohem více informací o jednotlivých poskytovatelích služeb a propracovaný systém uživatelských recenzí. Zákazníci již nemusejí hledat různé služby na různých místech internetu, stačí navštívit Službomat.cz. Kromě webu funguje také na telefonu 841 100 300 za cenu volání jako v rodině.   www.sluzbomat.cz.

Zdroj: originalcom.cz
Foto: Službomat.cz

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0351 s