Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníLiberec Plaza bude plná baletu

28.04.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

U příležitosti Mezinárodního dne tance připravila nákupní galerie Liberec Plaza na pondělí 29. dubna 2013 zajímavé odpoledne. Členové baletního souboru se zde protančí mezi nakupujícími a představí jim ukázky ze svého repertoáru. Začíná se ve 13 hodin, vstup je zdarma.

Pro návštěvníky Liberec Plaza jsou připraveny ukázky z klasického baletu Petra Iljiče Čajkovského Louskáček, tanečního divadla Periferie s hudbou Martina Němce známého ze skupin Precedens a Lili Marlene a v neposlední řadě nejčerstvější novinka souboru Tančírna nevyslovených přání.
 
 „Přesto, že baletní představení v nákupním centru je poměrně netradiční věc, věřím, že potěší malé i velké diváky, kteří baletní vystoupení zkušených tanečníků ještě nikdy neviděli, ale i ty, kteří se do divadla dostanou jen občas,“ uvedla Nancy Haisová, marketingová manažerka Liberec Plaza.
 
Mezinárodní den tance byl poprvé vyhlášen v roce 1982 Tanečním komitétem ITI. Od té doby se každoročně slaví po celém světě jako připomínka narození velkého tanečního reformátora Jeana-Georgese Noverrea. Každý rok je vyzvána známá taneční osobnost k sepsání Poselství, které je pak šířeno po celém světě. Letošní Poselství napsal pan LIN Hwai-min, zakladatel a umělecký ředitel Cloud Gate Dance Theater Taiwan. V tento den probíhá v různých zemích bezpočet speciálních tanečních vystoupení k uctění různých forem tance – od klasického baletu, až po experimentální moderní tanec. Cílem Mezinárodního dne tance a Poselství je také ukázat na univerzalitu tance, která zdolává veškeré politické, kulturní a etnické bariéry a spojuje lidi celého světa.
 
 
www.liberecplaza.cz
 
 
 
Liberec Plaza je nákupní galerie v srdci Liberce, která byla slavnostně otevřena v březnu 2009. Svým zákazníkům nabízí nejen nakupování a zábavu, ale také DinoPark a 490 parkovacích míst ve čtyřech podzemních podlažích. Součástí galerie je i pět luxusních bytů a kancelářské prostory. Liberec Plaza se nachází v jedinečné lokalitě v historickém centru města, jeho návštěvníci mají přímý vstup na pěší zónu a náměstí Edvarda Beneše. Správu centra zajišťuje společnost CB Richard Ellis. 
 
Zdroj: crestcom.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0399 s