Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníCeleste Buckingham a Majk Spirit mají duet!i

08.05.2013   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Po veleúspěšné sezoně 2012, která přinesla Celeste Buckingham i Majku Spiritovi tisíce nových fanoušků i prestižní ocenění ve slovenských a českých hudebních anketách, oba oblíbenci publika odstartovali novou sezonu - bok po boku - společným dlouho připravovaným i dlouho očekávaným duetem "I Was Wrong".

Po loňském roce, který se pro stříbrnou Slávici a slovenskou Osobnost televizní obrazovky Celeste Buckingham nesl především ve znamení úspěchu megahitu Run Run Run, a pro Nejlepšího československého interpreta podle MTV EMAs 2012 Majka Spirita zase ve znamení úspěchu singlu Všetky oči na mne; o sobě dávají obě hvězdy znovu vědět. Svým skalním fanouškům přináší exkluzivní spolupráci v podobě slíbeného duetu, který plánovaly již od roku 2011 - po první vydařené společné skladbě Já a Ty. Novinka nese název "I Was Wrong", a svou finální podobu dostala v Celestině slovenském mateřském nahrávacím studiu Littlebeat pod taktovkou producentského dua Martin &Srámek - Andrej Hruška.

Jelikož singl je Majkovým dárkem k Celestiným osmnáctinám, které zpěvačka oslaví
3. května, zazní právě v ten den poprvé ve slovenské premiéře na vlnách Rádia Expres, v české premiéře si ji budou moci fanoušci naladit na vlnách rádia Evropa 2.
Ostatními rádii bude skladba rotovat od 6. května. Duet "I Was Wrong" zazní poprvé živě 31. května na velkém narozeninovém dvoukoncertu Majka Spirita a Celeste Buckingham v bratislavské Refinery Gallery (vstupenky v prodeji přes Ticketportal), kde bude mít možnost vidět a slyšet Celeste po několikaměsíční koncertní přestávce až dva tisíce fanoušků.

Hosté koncertu si navíc užijí exkluzivně premiéru videoklipu k duetu. Ten dvojice natočila jen před pár dny v USA, kam Majk za Celeste vycestoval. „Klip se natáčel v Kalifornii v oblastech Santa Monica, Venice, Malibu a Downtown Los Angeles,“ vysvětluje Majkův manažer Michal Matejovič. „Mnohé záběry byly realizovány v odlehlých oblastech, Death Valley a Palm Springs. Přesouvání se mezi jednotlivými lokacemi v oblasti Los Angeles nebylo vzhledem k rozloze města vůbec jednoduché. Majkovi i Celeste patří uznání celého štábu za to, jak se této výzvy zhostili.“
Navzdory náročnosti si natáčení pochvalují i ​​samotní hlavní aktéři: „Natáčení se Celeste mělo super atmosféru, přestože bylo fyzicky náročné. Bylo tam mnoho komplikovaných scén, na poušti ve velkých vedrech nebo naopak ve studeném Pacifiku. Byl jsem překvapen, jaká byla Celeste statečná. Do klipu bylo vloženo množství energie. Udělali jsme silnou a výjimečnou skladbu, která si zaslouží výjimečné vizuální zpracování,“ říká Majk. "Byl to úžasný zážitek. Nejtěžší byly pro nás náhlé změny počasí. Jeden den bylo velmi horko a natáčeli jsme na poušti, a další den byla zase zima, a natáčeli jsme v oceánu. No, líbilo se mi, že to bylo náročné. Já i Majk jsme do toho dali vše. Chtěli jsme spolu vytvořit něco jedinečného, ​​něco jiného a něco, co opravdu vysvětlí význam písně,“ dodává Celeste.
 
Velký společný dvojkoncert je pro české fanoušky naplánován na čtvrtek 13. června
a proběhne v pražské RETRO MUSIC HALL.


Informace o klipu:
Majk Spirit & Celeste Buckingham: I Was Wrong /VIDEOKLIP/

Režie a Foto:  Jiří Marshal,  www.adroom.cz 
Styling: Radka Sirková & Anna Tušková,  www.chatty.cz , NIKE 
Make up/Hair styling: Jennifer Gutierrez 

Zdroje: SLAVICA,  www.slavica.czwww.majkspirit.sk, www.facebook.com/majkspirit.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0247 s