Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 1.3.2021, svátek má Bedřich 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 504
Registrovaní čtenáři: 513
Publikovaných článků: 13022
Komentářů: 11216


MěřeníI zombie se přiživují na SuperStar

30.06.2004   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nejvytrvalejší zombie naší hudební scény Karel Gott neponechala nic náhodě a rozhodla se lehce přiživit na popularitě soutěže Česko hledá SuperStar nejen tím, že už dopředu vyhlásila, že skladatel Svoboda napíše duet a ten si Gott zazpívá s Martinou Balogovou. Pana Gotta totiž několikrát k soutěži nechal vyjádřit deník MF DNES a nevím, zda je mistr tak senilní, nebo si nevidí již do úst, protože to, co z jeho drahých rtů padalo, byly skutečné perly a navíc jednoznačně opět dokázal, že mu skutečně nechybí sebevědomí.

Tento kmet, který by za normálních okolností užíval důchodu a maximálně houpal vnoučata na klíně, vzkázal směrem k mladým adeptům SuperStar, že se konkurence vůbec nebojí, neboť cituji: „Čím víc jich bude, tím menší budou mít šanci rozjet se do čtyřicetileté kariéry, jakou jsem zažil já.“ Pan Gott jaksi zapomněl dodat, že k této kariéře bylo hlavně potřeba pružné páteře a oporu bezcharakterních jedinců jako jsou L. Štaidl a JUDr. Janeček. Tím ovšem dal také najevo, že nás čeká nejméně dvacetiletí estrád, v nichž se na nás bude zubit z obrazovky. Jediné štěstí je, že televizi můžeme přepnout, nebo ještě lépe vypnout.

Ovšem pan Gott coby expert nejen na zpěv měl potřebu se vyjádřit i k tanci adeptů a tudíž 13. března 2004 neopomněl MF DNES mimo jiné sdělit: „Taky tanec byl dobrý. Řeknu vám, když jsem viděl, že se někteří kluci hýbou líp než já, docela mě to naštvalo.“ Pokud to myslel božský Kája jako vtip, tak se mu zrovna nepovedl, pokud to ale myslel vážně, mám pro něj zdrcující vzkaz - Milý Karle, ač je to k nevíře, většina mužů, která se kdy ocitne na televizní obrazovce, se hýbe stopadesátkrát lépe než vy a naprosto mě fascinuje, kde berete odvahu srovnávat se s osmnáctiletými kluky. Abych ale nebyla nespravedlivá. Jednou jsem viděla pořad, v němž Gott objasňoval, jak se během své kariéry učil přidávat ke zpěvu nějaký pohyb. Léta dřiny mu přinesla onen slavný „cuk“ nohou, který možná měl napodobit to, co uměl předvést na pódiu Elvis, ale co v Gottově podání vypadalo vždycky směšně a po tomto zvládnutí pohybu nohou, přidal k němu ruce a v tom tkví celá choreografie Gottových vystoupení. Není nic špatného na tom, když se někdo narodí bez smyslu pro pohyb a rytmus, ale horší je, když si to neumí přiznat.

Přesto duet s Balogovou bude triumfem slavné agentury GoJa. Koupí si jej pravděpodobně i mladí lidé, kteří si jinak Gotta nevšímají. Prostě nálepka SuperStar zůstane ještě na chvilku tahákem a to je pro Gotta prvořadé, protože tím alespoň bude moct znovu zapracovat na své „slávě“, která by jinak díky SuperStar možná trochu ustoupila. Bohužel jemu nejde o to pomoci mladé zpěvačce s určitým nadáním, ale o svůj vlastní prospěch. A ostatně o to mu šlo v životě pokaždé, tudíž ani teď nás Gott nepřekvapil ničím novým a asi už nikdy nepřekvapí.Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Jindřich V. - 4.7.2004 - 0:27

Náš Karel...
Plně sdílím názory Martiny!! Možná je celá situace kolem zombie ještě daleko horší...čeho se ještě dočkáme?! Snad božský Karel podlehl iluzi, že je opravdu nenahraditelný a samozřejmě nejlepší. Potom ovšem doporučuji odbornou psychiatrickou péči! P.S. fanynky dále mu házejte přes plot vlastnoručně upletené svetry, zblbne z toho úplně a bude pokoj.

Od: Martina Bittnerová - 6.7.2004 - 17:11

No právě... On je prostě nejlepší, já vím, já mu neberu fanynky, dokud se jeho věci kupují, ale vadí mi to vše, co jsem napsala do článku.

Od: PetN - 9.7.2004 - 3:14

to Jana:
Nesom si isty, ci si Ty, alebo Ta....
Muzu Te vsak upozornit, ze Rezi by nepodekovala ani krysari za vycisteni mesta od krys a jak by to dopadlo???? Nebyli by jsme jenom zouvaci, ale bezdetni zouvaci !!!

Od: Jindřich V. - 10.7.2004 - 20:39

Sexuální deformace?
Nevím stále zda Jana,či Jan, nevím co s tím má společného Rezi... Vím ovšem velmi dobře, kdo je Karel Gott. Názory Jana, či Jany považuji za velmi zavádějící, nevhodné a ve své podstatě naprosto nemorální. A to nejsem žádný svatoušek; alespoň doufám.

Od: Martin - 25.10.2004 - 12:19

Vážení, ani jeden z Vás panu Štaidlovi a panu Janečkovi nesahá ani po kotníky...

Od: Martina - 25.10.2004 - 12:36

Štaidl a Janeček-dvě největší komunistické pozitury, prospěcháři, co využívali režimu, těm máme někam sahat?To snad nemyslíte vážně...

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0674 s