Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníČesko má svého Jamese Bonda!

20.05.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nápadná podobnost Martina Maxy (52) s představitelem Jamese Bonda Danielem Craigem vynesla zpěvákovi pozvání na prestižní společenskou akci do Londýna. A aby splnil očekávání svých hostitelů, odložil svalnatý písničkář svůj obvyklý outfit a pořídil si výbavu vskutku bondovskou.

"Jsem spíš takový trampský typ, nosím trička a džíny, s garderobou jsem si nikdy hlavu nedělal, ale moje manažerka mě odtáhla do obchodu pana Vámoše, kde ze mě udělali jiného člověka, protože prý musím v Londýně reprezentovat..." směje se Martin. A co na svůj nový ohoz říká? "Musím uznat, že tenhle styl má něco do sebe. Připadám si v něm fakt chic. A to já si jindy nepřipadám nikdy! Navíc jsem se v obchodě od paní &Sebestové, která je prostě ženou na svém místě, dozvěděl věci, o nichž jsem doposud neměl tušení. Například že sako se zapíná pouze na horní knoflík. A naučil jsem se zapínat manžetové knoflíky. Jen kravatu pořád uvázat nedokážu. Vezu si ji do Londýna s uzlem. Jestli se mi rozváže, jsem ztracený..." 
V Londýně se Martin Maxa zúčastní jako čestný host módní show známé anglické značky. Zazáří zde ovšem v obleku ryze české firmy Bandi Vamos a vy můžete podle fotografií posoudit, že s filmovým Bondem si skutečně nezadá. "Jsem rád, že když reprezentuju český šoubyznys, je to právě v českém oblečení, ať Angláni nemachrujou," prohlásil zpěvák se smíchem. Nově objevený styl oblékání ho nadchnul natolik, že v budoucnu prý hodlá používat oblek při každé vhodné příležitosti. Že bychom se tedy dočkali i toho, že se tento zarputilý odpůrce sňatků ožení? Pro takovou příležitost by se totiž tento outfit hodil dokonale. 

Zdroj: KloboukfilmKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0513 s