Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníSluneční paprsek na Žofíně: Charitativní večer pomůže potřebným dětem

29.05.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Občanské sdružení Sluneční paprsek, které společně s přáteli založil a vede známý onkolog a pediatr MUDr. Pavel Boček, pořádá 30. května od 19 hodin v prostorách Žofín Garden v Praze již čtvrtý charitativní večer spojený s benefiční aukcí, tentokrát nazvaný Sluneční paprsek na Žofíně.

Cílem tradiční akce je získat finanční prostředky na realizaci ozdravných pobytů pro děti s onkologickým či jinými závažnými onemocněními a pro děti z dětských domovů.

Předmětem dobročinné aukce bude téměř dvacítka atraktivních darůumělecká díla, originální předměty i zážitky: obrazy, fotografie, šperky známých autorů, například Johany Pošové, Jarmily Králové, Roberta Vana, Viktora Pivovarova, Vladimíra Suchánka, Lenky Matouškové, Kurta Gebauera, Josefa Hníka, daviscupový dres Radka &Stěpánka i vstupenky na Davis Cup, potápěčský kurz a v neposlední řadě také večeře na farmě MUDr. Pavla Bočka. Zatím blíže nespecifikovaným, ovšem o to exkluzivnějším dárkem přispěje do aukce Simona Krainová, která občanské sdružení Sluneční paprsek dlouhodobě podporuje a charitativního večera se osobně zúčastní. Moderátorem Slunečního paprsku na Žofíně bude Aleš Háma, hostům benefičně zazpívají patronka sdružení zpěvačka Hanka Křížková a šestinásobný stříbrný slavík Petr Kolář.

V loňském roce dražba vynesla 1 000 560 Kč, takže na vysněnou cestu k moři mohlo v červenci ve dvou turnusech odletět celkem 94 dětí ve věku 7 až 17 let po prodělaném onkologickém či jiném závažném onemocnění spolu s dětmi z dětských domovů. Jak zdůrazňuje MUDr. Pavel Boček, předseda rady sdružení OS Sluneční paprsek, téměř dvoutýdenní ozdravný pobyt na blahodárném mořském vzduchu s individuálním rehabilitačním cvičením, ale i relaxací a zábavou prospívá zdravotnímu stavu a zlepšuje psychosociální adaptaci dětí.
 
Finanční pomoc lze realizovat vložením finančních prostředků na číslo účtu občanského sdružení 2132838349/0800 u České spořitelny.

Oficiální stránky občanského sdružení Sluneční paprsek: www.slunecnipaprsek.cz

Zdroj: 2media.cz, s.r.o., www.2media.cz
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0331 s