Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FB



Statistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


Měření



MERCEDS-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND 2013 BUDE JEDINEČNOU PODÍVANOU!

03.07.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Na tiskové konferenci v hotelu InterContinental byla slavnostně představena tvář módní události Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013. Po úspěšné loňské kampani se Simonou Krainovou přebírá pomyslnou štafetu slovenská topmodelka Viera Schottertová. Projekt Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend se rozrůstá, v současné chvíli je příhlášeno více než 35 českých návrhářů a sedm módních značek. Doprovodný program slibuje Fashion Showroom, výstavy, soutěže na podporu mladých módních návrhářů i začínajících fashion fotografů a mnoho dalších módních eventů.

Vizuál Prague a Bratislava Fashion Weekend 2013 představuje ženu jako silnou osobnost, která uvnitř zůstává stále křehká. Ve své smyslné tajemnosti odhaluje svou přirozenou krásu a jasný styl podtrhující její jedinečnost. Topmodelka Viera Shottertová a výsledný vizuál výborně zhmotňuje veškeré naše představy”, komentuje vizuál Olo Křížová, kreativní ředitelka projektu.  Viera Schottertová je jedna z našich neúspěšnějších modelek, již ve svých 15 letech vyhrála prestižní soutěž pro modelky, která jí otevřela dveře do celosvětového modelingu. Během své úspěšné kariéry žila 12 let v New Yorku a pracovala pro světoznámé značky. Nafotila například celosvětové kampaně pro kosmetiku Chanel a Rimmel. Byla tváří  reklamní kampaně  oděvního domu  Armani, Gant a nechyběla v prestižní kampani Victoria’s Secret.
Spolu s Karolínou Kurkovou jsou jediné z českých a slovenských modelek, které nafotily celosvětovou kampaň pro značku Mango.
 
 Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend je po dlouhé době prvním projektem v rodné zemi do kterého jsem se rozhodla zapojit. Přesvědčil mě svou vizí, posláním a hlavně vysokou profesionalitou. Jsem velmi ráda, že formát světového  fashion weeku  se dostal i k nám,“ uvedla na tiskové konferenci Viera Schottertová.


 
Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend je stejně jako všechny světové fashion weeky, primárně zaměřen na podporu lokálního módního trhu. V současné chvíli je na módní událost roku již přihlášeno více než 35 českých designérů a sedm módních značek. Těšit se tak můžete na Kateřinu Geislerovou, Jakuba Polanku, Hanu Stocklassovou, Petru Balvínovou, Hanu Havelkovou, Chatty, Pavla Brejchu, Vladimíra Staňka a další. Návštěvníkům se představí ve dnech 18. až  22. 9. 2013 v atraktivní zóně poblíž Pařížské ulice ve fashion stanu. Stan pojme 600 sedících a 100 stojících návštěvníků. Pozvání na tiskovou konferenci přijala paní Tamara Kotvalová, majitelka butiku Simple Concept Store, která poodkryla aktivity chystané v rámci Mercedes – Benz Prague Fashion Weekend 2013. Exkluzivní butik připravuje módní přehlídku a též stylovou Louboutin párty, na níž  se budou moci hosté pokochat oslnivými kousky ikonické obuvi s červenou podrážkou. Za designéry byl čestným hostem Jakub Polanka, současná jednička mezi českými módními návrháři.
 
Část programu je věnována mladé generaci nastupujících módních designérů a fotografů.
I v letošním roce probíhá v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend soutěž pro mladé návrháře s názvem START-UP. START-UP je prestižní módní soutěž pro studenty a čerstvé absolventy oděvních a uměleckých škol na území České a Slovenské republiky. Soutěž je tematická. Pro rok 2013 je vyhlášené téma Bod zrodu. Prague Fashion Weekend myslí i na mladé fotografy a blogery. V rámci tiskové konference  byla vyhlášena soutěž pro studenty fotografických škol a blogery, kteří mohou až do 16.8. 2013 zasílat své módní fotky. Ze zaslaných fotek odborná porota složená z řady renomovaných fotografů, jako je například  Matúš Thót, Tono Stano či Robert Vano, vyberou společně s týmem organizátora projektu a šéfredaktorkou módního titulu nejlepších deset. Autoři vybraných fotografií se představí na společné výstavě fotografií v rámci programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend. Absolutní vítěz získá profesionální fotoaparát značky Canon a možnost nafotit editorial
v prestižním módním titulu.
 



Novinkou letošního roku je předprodej a prodej vstupenek na webovém portálu www.fashionweekend.cz, který bude spuštěn od 1.srpna 2013.  Kromě jednotlivých vstupenek si návštěvníci  budou moci zakoupit  fashion passy   na celou dobu konání akce.
 
www.fashionweekend.cz

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013:
 
Termín a místo konání:     18.-22. září 2013, Pařížská ulice  - v blízkosti hotelu  InterContinental

Titulární partner:                  Mercedes-Benz

Partneři: SONY, Canon, Decoland, InterContinental, REDKEN, Maybelline

Hlavní mediální partneři:  ELLE, vydavatelství Mladá Fronta s tituly E15 a ZEN Magazín a JCDecaux
 
Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 probíhá pod záštitou Ing. Oldřicha Lomeckého, starosty Městské části Praha 1.




Zdroj: EV Communications


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0412 s