Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníLuba Skořepová oslaví 90. narozeniny. A zatoužila být Miss!

10.07.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Soutěž Miss & Mister Deaf World poctila svojí účastí vitální herečka Liba Skořepová, která při tiskové konferenci zvídavě koukla po korunce královny krásy. Vzhledem k její skvělé vizáži a nezdolné energii to nemohlo dopadnout jinak než, že ozdoba se na chvíli zablýskla na hlavě populární herečky.

Luba Skořepová v září sice slaví 90. narozeniny, ovšem svojí energií trumfne kdekoho mladšího. Na tiskové konferenci světové soutěže Miss & Mister Deaf World nejdříve přítomné pobavila tvrzením, že by v soutěži o titul Miss klidně mohla uspět, protože k tomu má všechny předpoklady, pak se ale trochu zasmušila a prohlásila: "No, jo, když ono je to ale o věku. S devadesátiletou Miss by se nikdo nechlubil ..." Sotva ji vedle sedící kolega Ivan Vyskočil začal ujišťovat, že jí ti mladí mohou závidět, spustila znovu: "Vždyť já už sotva vidím, začala jsem nosit brýle na čtení. A s tím sluchem to taky není žádná sláva, protože u nás v domě pořád něco vrtají a rámusí tam, až by jeden ohluchnul!" dodala Skořepová s tím, že stavební práce a potulující prach jí málem připravil o zrak. 
Další argumenty přerušil ředitel Top Hotelu Praha, kde se tiskovka konala, když Lubě Skořepové nabídl, ať si vyzkouší korunku pro vítězku Miss. Zkoušce korunky neodolala ani další z porotkyň chystaného finále Petra Černocká a podivovala se, jak je lehounká.
Sobotní porotě při volbě Miss & Mister Deaf World bude předsedat Michaela Ochotská, dalšími členy poroty, kteří svou účastí podpoří záměr poukázat na hodnotný život neslyšících, jsou Markéta Hrubešová, Kamila Nývltová a Miroslav Etzler. Ten nabídku být členem poroty přijal se slovy: "Přestože se podobným akcím snažím vyhnout jako rohatec kříži, myslím, že tato má velký smysl a velmi rád se této události zhostím." 
A stejný názor mají všichni, kdož jsou do příprav světové soutěže zapojeni. Je potřeba ukázat, že zatímco je v dnešní době moderní fňukat a stěžovat si, finalisté soutěže neslyšících berou život radostně. Slovy Luby Skořepové: "Vždycky se najde něco, na co si můžeme stěžovat. Ale překonat to a užívat si to pěkné, co život přináší, to představuje umět žít!"


Nechcete, aby vám akce unikla? Mrkněte ZDE na termíny.

 
Fotogalerie:


Petru Černockou...


... i Lubu Skořepovou přivezlo luxusní auto společnost Car Motors MB
 

Včera byla Miss jen jedna, paní Luba. 


Dámy do slunného dne vyrazily s oblíbenou značkou brýlí.Petra Černocká a Luba Skořepová. Dámy, kterým nikdo přes jejich vitalitu a svěžest nevěří věk. My už víme, kde dobíjejí energii! Energy drinky a energy bonbony.Zdroj a foto: Kloboukfilm.cz
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0485 s