Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 2.12.2020, svátek má Blanka 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 503
Registrovaní čtenáři: 510
Publikovaných článků: 12979
Komentářů: 11166


MěřeníIvanna Benešová prý vzhled neřeší! Věříte jí to?

15.07.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Přestože Ivanna Benešová je ve společnosti vždy výborně upravená, v soukromí prý svůj vzhled tolik neřeší. Stále krásné by podle ní měly být hlavně modelky a lidé, které zevnějšek živí. „Na kosmetice jsem byla snad jen dvakrát v životě. V tomhle směru jsem docela barbar,“ přiznává mladá režisérka.

Po natáčení videoklipu se Sámerem Issou byla ovšem návštěva zkrášlovacího salonu více než nutná. Ivanna se totiž s celým štábem dostala do písečné bouře a jemný písek nemohla dlouho z vlasů vymýt. Když navíc loni režírovala jeden reklamní spot, nešikovně se nahnula k hořící dekoraci a než se nadála, uhořela jí polovina vlasů. Nechala si je tedy okamžitě prodloužit. „Písek se mi teď dostal mezi spoje, kterými jsou vlasy připevněné a za žádnou cenu jsem ho odtud nedostala,“ vypráví Ivanna. Po příletu tedy navštívila salon Hair Fashion Point, kde jí blonďatou hřívu dali opět do pořádku. „Já osobně musím přiznat, že více než o vlasy jsem se bála o drahou techniku, kterou nám zapůjčil Martin Klimpar a jeho firma Biofilms. Naštěstí písečnou bouři přežila a díky ní máme dokonalé záběry,“ pochvaluje si režisérka, která za svou kariéru natočila patnáct krátkých filmů a jeden celovečerní s názvem Zneužívaný. Ten dokonce slavil úspěch i v Americe na několika festivalech. Nyní dokončuje videoklip Sámera Issy, který pouští do světa už 17. 7. Svou práci rozhodně nezanedbává, na rozdíl od návštěv kosmetického salonu nebo kuchyňského koutu. „Vůbec nevařím, nemám na to čas. Jím hodně v restauracích nebo si objednávám jídlo domů. A to často i v noci,“ tvrdí režisérka, na jejíž postavě byste noční obžerství hledali jen stěží.Zdroj: Adéla Jandová
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: anonym - 16.7.2013 - 9:18

Dokonalá žena
Ano - ukázka dokonalé ženy pro život. Všestranně využitelná jako přítelkyně, manželka, matka, později babička. Pecka - taková pimprlata, která jsou si navzájem podobná jako mravenci. Starost o prodloužené vlasy a mazadla na čenich- všechno je na nich umělé, a jednou z nich budou trapné staré babizny. Ne jednou - už brzo! Jsou trapné a směšné už po čtyřicítce, tedy ve věku, kdy jsou jiné - normální ženy - na vrcholu ženství a přirozené ženské krásy, jak to chce příroda. Ale - konečně proč ne? Tyhle hloupé opice na to bohužel mají dost peněz na rozdíl od spousty normálních a v životě použitelných žen. Hlavně je třeba o tomhle materiálu pořád někde psát a ukazovat to - jako vzory pro ostatní? Nějaké Sámery - kdo to je? Co to dokázalo kromě trapného předvádění? Umělé hvězdy vypiplané pro potřeby bulváru.

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0684 s