Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníJAROMÍR JÁGR SE STIHL V BOSTONU VĚNOVAT I CHARITATIVNÍM AKTIVITÁM

16.07.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Americká společnost AT&T, která působí i na českém trhu, podpořila za oceánem dobročinné aktivity světové hokejové hvězdy Jaromíra Jágra padesáti tisíci americkými dolary. Ten v dubnu vyměnil dres a stal se posilou týmu Boston Bruins. Jeho přesun s sebou přinesl i dobročinné aktivity pro děti zaměstnanců krizového štábu, kteří pomáhali po bombovém útoku v cíli bostonského maratonu.

Jaromír Jágr má srdce na pravém místě, a tak krátce po přesunu do Bostonu neváhal a v souvislosti s bombovými útoky pozval 20 dětí zaměstnanců bostonského krizového štábu na významný hokejový zápas v rámci playoff jako poděkování jejich rodičům, kteří pomáhali po bombovém útoku. Všechny děti, které zápas navštívily, jsou členy chlapeckých a dívčích klubů Bostonu.

 
Jaromír Jágr dlouhodobě obětavě podporuje děti při rozvíjení jejich potenciálu. . Společnost AT&T se proto rozhodla věnovat padesát tisíc amerických dolarů chlapeckým a dívčím klubům Bostonu (Boys and Girls Clubs of Boston – BGCB), aby podpořila program „Life After the Club“, který je zaměřený na pomáhání členům klubu ve věku 15 a 18 let stanovit si cíle a plánovat, jak jich dosáhnout. Cílem programu je nabídnout jim získání schopností i zdrojů, které jsou pro úspěšné dosažení cílů potřebné. AT&T se rozhodla darovat těchto padesát tisíc dolarů jako poctu Jágrově dlouhodobé obětavosti a podpoře dětem při rozvíjení jejich plného potenciálu.
 
 
Jsme vděční za Jaromírovu štědrost k Bostonu i mimo ledovou plochu. Je skutečnou legendou jak na ledě, tak mimo něj,“ uvedla Patricia Jacobs, prezidentka AT&T v regionu New England. „Jsme hrdí na to, že jsme se touto cestou mohli spojit s aktivitami Jaromíra Jágra a víme, že tento dar významně ovlivní kvalitu života mnoha dětí ve městě.“
 
Spolupráce s českou legendou za oceánem navazuje na lokální působení AT&T v Brně, kde společnost působí více než 10 let. AT&T pokračuje v Brně ve svých investicích i najímání dalších českých talentů, kteří neustále rozšiřují rostoucí tým.
 
Společnost AT&T se také účastní programu agentury Czech Invest, skrze který spolupracuje s českou vládou na zvyšování zaměstnanosti vytvářením vysoce kvalifikovaných pracovních míst v brněnském centru. Česká republika vítá investice, které v regionu umožňují kontinuální růst AT&T i tvorbu nových pracovních míst pro lidi, kteří chtějí pracovat v globální společnosti.
 
Filip &Sváb, International External Affairs Director společnostI AT&T prohlásil: „Uvedený případ je skvělým příkladem toho, kdy český hrdina vrací něco zpět hostitelskému národu stejně tak, jako je AT&T hrdá nato, že může něco vracet zpět i své hostitelské komunitě v Brně. Těším se na další podobná propojení a vazby v dalších letech.“
 
 
*AT&T produkty a služby jsou poskytovány a nabízeny dceřinými společnostmi a pobočkami AT&T Inc. pod značkou AT&T a ne pod značkou AT&T Inc.
 
O společnosti AT&T
AT&T Inc. (NYSE:T) je přední komunikační holdingová společnost a jedna z nejuznávanějších společností na světě. Dceřiné společnosti a pobočky – operační společnosti AT&T – jsou poskytovateli AT&T služeb ve Spojených státech i mezinárodně. Díky celé řadě síťových zdrojů, které zahrnují největší národní 4G síť, je AT&T předním poskytovatelem mobilní komunikace, Wi-Fi, vysokorychlostního internetu, hlasových a z cloudu vycházejících služeb. Jako lídr  mezi poskytovateli mobilního internetu nabízí AT&T celosvětově také nejlepší bezdrátové mobilní pokrytí ze všech U.S. operátorů, nabízejíce největší počet bezdrátových telefonů, jenž fungují ve většině zemí. Současně AT&T nabízí také pokročilé TV služby pod značkami AT&T U-verse a AT&T │DIRECTV. Řada byznysových komunikačních služeb založených na IP je jednou z nejpokročilejších na světě.


Zdroj: Eva Čerešňáková
 
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.042 s