Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 28.6.2022, svátek má Lubomír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníJORDAN HAJ si sáhl až na dno

27.07.2013   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Herec a zpěvák Jordan Haj (25) sice na první pohled působí jako drsňák, ale opak je pravdou. Když jde o dobrou věc, neváhá pomáhat těm, kteří to potřebují. I když to pro něj znamená nazout tretry a vyběhnout na pětikilometrovou trať, kterou naposled zdolal na střední škole. Právě svou dobrosrdečností si před pěti lety získal srdce půvabné moderátorky Televizních novin Emmy Smetana. A má jej dodnes!

Důvodů k obdivu svého snoubence měla Emma Smetana hned několik. Nejenže pravidelně dobíhá pouze tramvaj a běžecké oblečení měl na sobě naposled před sedmi lety, ale trať libereckého závodu patří každoročně v kalendáři RunTour mezi ty nejnáročnější Ani to ale Jordana neodradilo. „Když to dám já, dá to každej,“ povzbuzoval sebe i ostatní nadšené běžce, kterých se na startovní čáru v Lidových sadech postavilo téměř osm set. A všichni měli stejný cíl – zúčastnit se a udělat dobrou věc nejen pro srdce svá, ale i pro srdce malých pacientů dětského kardiocentra. Výtěžek ze startovného každého závodníka byl totiž již tradičně věnován právě tomuto oddělení FN v Motole.

Pětadvacetiletý umělec, jemuž v žilách koluje izraelská krev, byl navíc motivován odměnou od své milé. A jak Emma slíbila, tak i splnila. Po třiceti minutách ho nadšeně vítala v cíli polibkem a podnosem plným řízků a špekáčků. „Když se přede mnou objevila cílová rovinka, zaplavil mě pocit nepopsatelného štěstí. Na začátku mi těch pět kilometrů připadalo nekonečných, ale ani na chvíli jsem nepomyslel na to, že bych se vzdal. Byl jsem rozhodnutý doběhnout nebo padnout vysílením,“ směje se Jordan. „Jsem na Jordyho nesmírně pyšná, vím, že dnes překonal sám sebe, i proto ho miluju. Je skvělý,“ nešetřila chválou Emma.  

Zdroj: Hana Penčáková
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0428 s