Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníVečerní koupání v Aquapalace Praha má výhodu nejenom v ceně

01.08.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Den nekončí zamknutím kanceláře. Vydejte se za koupáním i po pracovní době. Nejen, že si užijete klidu a pohody, odpočinete si, zasportujete a naberete energii na další povinnosti. Ale zároveň i ušetříte!

Večerní koupání v Aquapalace Praha za zvýhodněné ceny můžete využít každý všední den od 19.30 do 23 hodin. Hlavní výhodou je to, že si nemusíte hlídat čas a můžete tu pobýt až do konce otvírací doby – tj. celkem 3,5 hodiny. Cena vyjde dospělého na 439 Kč, což je částka jako běžné 2 hodiny během dne, studenti a senioři platí pouze 369 Kč. Využijte krásných a teplých letních dní k relaxaci v příjemných venkovních prostorách s rozšířenou zahradou, barem, kde se osvěžující koktejly servírují přímo do vody, a grilem. V Aquapalace Praha navíc nejste závislí na skvělém počasí, i v jeho nepřízni si užijete Vodní svět se všemi jeho atrakcemi tak, jak sami budete chtít.
Vedle samotného koupání v bazénech, ať už venku či uvnitř v aquaparku, kde jsou umístěné tobogany či bazén s vlnobitím, jistě potěší i večerní saunování. Venkovní část největšího saunového světa v ČR je unikátem svého druhu: typický finský srub a podzemní baňa, které jen tak někde nenajdete, doplňují dvě venkovní vířivky. Představte si vlahý letní večer a nebe plné hvězd – to se to relaxuje! Večerní saunování pod širým nebem můžete využít rovněž od pondělí do pátku od 19.30 až do 23 hodin a za skvělou cenu 539 Kč, která zahrnuje i vstup do Vodního světa.


O Aquapalace Praha
Aquapalace Praha v Čestlicích u Prahy je největší aquapark ve střední Evropě. Unikátní sportovně-relaxační komplex nabízí  široké spektrum služeb pro celou rodinu.
Vodní svět se svými třemi paláci a venkovní zónou přináší nezapomenutelné zážitky jednotlivcům i celým rodinám. Milovníci aktivního vyžití tu najdou 6 toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divokou řeku i potápěčskou jámu. Rodinám s dětmi udělá radost bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami či bazén s vrakem pirátské lodi. Pro náruživé plavce je k dispozici 20m bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál.
Rozsáhlý Saunový svět zahrnuje celkem 14 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Nechybějí klasické finské sauny vonící dřevem, římské lázně s parními kabinami, saunová terasa s panoramatickou a dětskou saunou a venkovní část, kde je typický severský srub a zemní baňa. K nezbytnému ochlazení poslouží řada speciálních sprch a bazénků, k relaxaci vířivky, aromatické sprchy a relaxační zóny.
SPA a wellness zóna nabízí vysoce kvalitní péči o tělo i ducha v moderním vybavení. Balneoterapeutické procedury, různé druhy masáží, solárium, manikúra, pedikúra, kosmetická péče a exotické procedury působící příznivě na pokožku – hammam a rassoul dopřejí nezbytnou relaxaci a smyslový zážitek. K dispozici jsou i privátní sauny s vířivkou, které jsou ideální pro uzavřenou společnost.
Balneo & Medical přináší komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.
Dvoupodlažní špičkově vybavené fitness centrum umožní dostat se do perfektní kondice. Kardiozónu a posilovnu doplňuje aerobní sál a indoor cycling a také hit mezi fitness přístroji – Power plate.
Vedle samotného aquaparku je také luxusní čtyřhvězdičkový hotel, jenž nabízí nejen komfortní ubytování, ale i rozsáhlé moderní konferenční centrum, přímý vstup do aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.  
 


Zdroj: Veronika Machková


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0603 s