Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 26.6.2022, svátek má Adriana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníNational Geographic vystavuje zdarma! Zajděte si na fotky do Galerie Harfa

08.08.2013   redakce   Výtvarné umění   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Výstava s názvem SIMPLY BEAUTIFUL (JEDNODU&SE KRÁSNÉ) bude v Galerii Harfa k vidění do 18. srpna 2013. Vstup je zdarma. Návštěvníci výstavy mohou vyhrát roční předplatné National Geographic a cestovní pobyt od CK Neckermann.

Na výstavě bude představeno 50 velkoformátových fotografií, na kterých jsou zachyceny nádherné přírodní scenérie, zvířata v akci, neopakovatelné lidské momenty anebo život ve městě. Vše v jedinečném stylu, díky kterému si National Geographic s jiným časopisem nespletete.

„Výstava se koná u příležitosti 125. výročí založení časopisu a v dalších měsících ji opět v našem obchodním centru budou následovat 4 neméně zajímavé tematické výstavy,“ říká Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

Časopis National Geographic byl založen ve Washingtonu, D.C. 13. ledna 1888.  Tehdy se 33 vědců, mecenášů a cestovatelů rozhodlo založit „společnost pro zvyšování znalostí o geografii“. První číslo spatřilo světlo světa v říjnu téhož roku. Obálka tehdy vypadala spíše jako vědecká brožurka, nezdobila ji žádná fotografie, ani typický žlutý rámeček. Postupem času se ale časopis stal symbolem unikátních objevů a také nádherných fotografií a tuto pověst si drží dodnes. V roce 1995 vyšla první jazyková mutace časopisu a jejich počet stále roste. V současné době vychází National Geographic ve 36 mezinárodních vydáních a každý měsíc si jej v tištěné nebo digitální podobě přečte na 60 miliónů čtenářů.

www.galerieharfa.cz


ikonka: http://www.national-geographic.cz/foto-video/


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Vlaďka Novotná - 13.8.2013 - 14:30

Galerie Harfa
Tak to mám radost, National Geographic má vždy nádherné scenérie! A do Galerie Harfa chodíme pravidelně, jak na nákupy, tak i s dětmi na střechu Galerie Harfa na krásné velké hřiště i do Dinoparku nebo i během roku na pohádky a různá představení... Ale poslední dobou v létě také večer s manželem na divadlo - hrají tam na střeše na letní scéně výborné komedie, doporučuji!:-)

Od: Luděk Sturza - 13.8.2013 - 14:35

výstavy divadla kina...
Bydlíme nedaleko Galerie Harfa a také chodíme pravidelně na kulturní nabídku (výstavy, divadlo a kino na střeše, dětská představení v létě venku nebo po zbytek roku uvnitř), nicméně vždy spojujeme návštěvu s nějakou restaurací či kavárnou, kterých je v horním patře velký výběr, a většinou i s nákupem (zejména manželka).

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.032 s