Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 2.7.2022, svátek má Patricie 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13231
Komentářů: 11309


MěřeníSlovenská zpěvačka ZDENKA PREDNÁ přichází po 3leté pauze s albem

03.10.2013   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Po tříleté odmlce vydává nadějná slovenská zpěvačka Zdenka Predná v polovině října nové album s názvem šbquo;Amulet‘. V pořadí již čtvrtou pop-funkovou desku avizoval duet šbquo;Walk In My Shoes!‘ s Vojtou Dykem, na němž se autorsky podílela i několika násobná Zlatá slavice Jana Kirschner.

Právě pilotní singl česko-slovenské dvojice interpretů, který se těší pozitivnímu přijetí, dává tušit, že Zdenka Predná není jen bývalou finalistkou SuperStar, ale zpěvačkou, jež hudebně dozrála, a jejíž hlas má na česko-slovenské hudební scéně právem své místo.
 
Tříletá pauza od vydání posledního alba šbquo;Srdce z bubliny‘ (2009) dala mladé interpretce dostatek prostoru pro přípravu nového CD s názvem šbquo;Amulet‘. „Nechtěla jsem nic uspěchat a řekla jsem si, že dokud nebudu absolutně spokojená se vším, nepustím ven ani jedinou notu. Trvalo mi to víc než tři roky, což není právě krátká doba, ale zas můžu s klidným svědomím prohlásit, že jde o mou nejpropracovanější desku,“ uvedla Zdenka, která ke spolupráci oslovila Janu Kirschner, herečku Táňu Pauhofovou nebo rapery Idea a Lyrika.

O tom, že šbquo;Amulet‘ vnímá devětadvacetiletá brunetka jako zásadní počin své dosavadní hudební kariéry, svědčí i samotný název desky. Ten odkazuje k jejímu rodnému městu Banská &Stiavnica, které je pro zpěvačku nejen domovem, ale také zdrojem inspirace, synonymem pocitu bezpečí a ochrany, a jemuž na albu věnovala stejnojmennou píseň.

Všech jedenáct skladeb vzniklo pod taktovkou producentského dua Martina &Srámka a Andreje Hrušky z bratislavského studia Littlebeat, které stojí za debutem Celeste Buckingham a na svém kontě má mimo jiné spolupráci s Majkem Spiritem a dalšími. Aktuálně Zdenka natáčí druhý klip k singlu šbquo;Dýcham‘ se slovenským režisérem působícím v Brazílii Braněm Jaššem.
 
https://www.youtube.com/watch?v=Bk42500QhXk
www.zdenkapredna.sk
https://www.facebook.com/zdenkapredna


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0279 s