Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 9.12.2021, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníPetra Černocká oslavila 64. narozeniny!

10.12.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Přestože zpěvačka Petra Černocká původně žádnou oslavu neplánovala, nakonec své 64. narozeniny oslavila jaksepatří. Její podnikavý manžel Jiří Pracný totiž potají sezval rodinu a nejbližší přátele, zajistil v Sametové restauraci soukromí v salonku, kde nechyběl raut, ani degustace vín.

"No, jsem tedy docela v šoku", přiznala oslavenkyně, která na svůj věk ani náhodou nevypadá. "Mám v plánu oslavit kulatiny, to ano, ale že bych z normálních narozenin dělala nějaké čóro, to fakt ne ..." Petra byla zaskočena nejen samotnou oslavou, ale i dárkem v podobě elegantních hodinek. Prý si běžně dárky nedávají. A to v tašce, v níž hodinky dostala, ještě objevila katalogy se šperky. Že by výzva? "Jirka mě zná", potvrdila Petra Černocká s úsměvem, "ví, že mám ráda všelijaké krásné ozdůbky a šperky mezi ně samozřejmě patří. Že ale sáhne po Preciose, to by mě ani ve snu nenapadlo. Jo, má to ale vkus, ten můj chlap!", dodala rozverně sympatická zpěvačka.
Na oslavě, která se původně měla uskutečnit v utajení, nechyběla ani roztomilá vnučka Olívie Coco. Svou bezprostředností bavila všechny hosty, nejvíce ovšem v okamžiku, kdy na chvilku "osaměla" u narozeninového dortu a hned se do něj pustila. "Coco je moje životní štěstíčko", rozplývala se nad svou vnučkou Petra Černocká. "Tenhle nádherný babičkovský pocit přeji každé ženě."
Mezi dárky převládaly květiny a kosmetika. Když se Petra dozvěděla, že jedna kosmetika s papayou léčí zranění, její manžel se ulekl: "To jste neměli Petře dávat; jak ji znám, bude po mně chtít, abych se řízl, aby měla důkaz, že ta papaya opravdu funguje!"
V krabicích a dárkových taškách nechybělo ani víno, čaje, pamlsky a čokoláda. "Já jsem nespokojenější, když dostanu mléčnou", prohlašovala s hořkou čokoládou v ruce oslavenkyně, čímž hosty zmátla. "Hořkou totiž hned sním, a pak mám výčitky svědomí!", uvedla na pravou míru se smíchem a na důkaz si uloupla kousek právě darované dobroty.
 

Zdroj a foto: Kloboukfilm


 
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.035 s