Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníPořadatelé plesů, učte se!

04.02.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Společenský večer, kterého se magazín Rozhledna stal mediálním partnerem, se konal dne 21. ledna 2014 v krásných prostorách Autoklubu ČR, byl první plesem po šesti uskutečněných profesních setkáních. Jeho prvnímu ročníku přijel požehnat Otec René, jak farníci pana faráře Strouhala v Moutnicích u Brna důvěrně oslovují.

Hosté mohli shlédnout ukázku z baletního představení Louskáček, který se čtrnácti dětmi nazkoušela sólistka ND Adéla Pollertová. Děti se ze svých Louskáčků“ těšily i v podobě dortů, které jim věnovala jednatelka pekárny KOMPEK Jaroslava Nozarová.
 

První reprezentační Ples profesního magazínu se nesl, jak jinak, než v duchu profesním a to doslova podle písničky Jana Wericha Ten umí to a ten zas tohle, kterou zazpívali umělci z muzikálu Kapka medu pro Verunku: Petr Kutheil, Genny Ciatti, Petr Urbánek a Barbora Rajníšová.

V jednom ze salonků mohli hosté zhlédnout fotografickou výstavu Japonsko“. Představil ji Miloslav Křížek, ředitel divize pro transnasální gastroskopii společnosti Fujifilm, která se stala generálním partnerem plesu. Moderátorka večera Marcela Vandrová krátce pohovořila s Miloslavem Křížkem nejen o fotografiích, ale také o transnasální gastroskopii, která byla ještě před fúzí známá pod značkou Fujinon.
 

Nechyběla ani móda, která se dotýkala už striktně určeného Dress Dodu. &Saty pro pořadatelku plesu šila módní návrhářka Gábina Páralová. Ta se však nemohla osobně zúčastnit a proto ji zastoupila její pravá ruka Marie HájkováPrvní tanec patřil mistru baletu Vlastimilu Harapesovi a výkonné ředitelce pro Unicef Pavle Gombě. Doprovodila je kapela Night and Day a zpěvačka Gabriela Dixon Kočí. 

Profesní ples byl současně postaven, jak bývá dobrým zvykem, na prezentaci některých profesí. Patřili k nim: fotografický koutek Lukáše Hanuska walkphoto.cz, kde se hosté mohli nechat portrétovat, LÁZNĚ JUPITER a.s. prezentovaly metody řešení lymfatických obtíží a další nabídku svých služeb. METTINUM s.r.o. a možnosti archivace DNA byly tématem, se kterým na profesní ples zavítal MUDr. Pavel Kukla a hosté mohli vidět i některé archivační moduly v podobě šperku. Ani ženy nezůstaly stranou a to především ty podnikavé, členky projektu ŽENY s.r.o., které se v čele s Evou Vaškovou Čejkovou a patronkami Eliškou Haškovou Coolidge a Helenou Leisztner staly ozdobou večera. Akademie managementu a komunikace (AMAK), která se stala dalším z hlavních partnerů plesu, sídlí v pražském Karlíně. AMAK realizuje studijní programy zahraniční školy (Meziregionální akademie řízení personálu z Kyjeva ⓓ MAŘP), která je u nás zastoupena svou pobočkou Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky, s.r.o., a v jejím vedení naleznete rektory Petra a Irenu Žantovských.
 

Občerstvení pro hosty zajistila cateringová společnost Ganimed, pekárna Kompek, Sisel Kaffé a vinařství Lednice.

V rámci Plesu profesního magazínu Best of byl podpořen Unicef a o. s. Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka.
Tento ples sice nemohl manipulovat s takovým rozpočtem, který mají k dispozici jiní pořadatelé podobných akcí. Ovšem, jak kreativně zorganizovat program, jak se postarat o pohodlí hostů nebo jak zúročit konanou akci, to by se mohli učit i ostřílení matadoři, kteří v organizačních týmech "konkurenčních" akcí figurují. 

 MUDr. Pavel Boček s moderátorkou Marcelou VandrovouZleva: Dagmar Patrasová, šéfredaktorka profesního magazínu Best of, Michaela Lejsková, Pavla Gomba a Felix Slováček

Michaela Lejsková svými nádhernými šaty od Gábiny Páralové konkurovala vzdušným sukýnkám malých baletek. 


Foto: Best of magazín

Více na www.ibestof.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0396 s