Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 28.6.2022, svátek má Lubomír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníJana Švandová a Míša Ochotská ví, jak množit peníze!

21.02.2014   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Přestože moderátorka Michaela Ochotská herečku Janu &Svandovou obdivuje, přestože obě docela hojně navštěvují různé kulturní a společenské akce, nikdy se spolu nesetkaly. "Jéé, konečně vás vidím tváří v tvář", s úsměvem a neskrývanými sympatiemi uvítala Ochotská svou oblíbenou herečku. Po chvilce vzájemných komplimentů se rozhovor stočil na cestování, kterému obě věnují většinu svého volného času. Zatímco se &Svandová právě vrátila z golfové dovolené v Africe, Ochotská přiletěla z Amsterodamu, kde doprovázela svého přítele Lukáše Rosola.

Z ryze ženského štěbetání je vyrušil Robert Kraft, obchodní ředitel společnosti TeleTrade, jejíž kancelář na Karlově náměstí přišly pokřtít. "Málem jsem zapomněla, proč tu vlastně jsem, s Michaelou se dobře povídá ..." , prohodila Jana &Svandová a společně s Míšou Ochotskou se pustily do pokřtění kanceláře. Po křtu šampaňským jako správné "ženy činu" využily příležitosti a obchodního ředitele zahrnuly otázkami ohledně správného investování financí.

"Je pravda, že jsem měl zpočátku trochu trému", svěřil se Robert Kraft, "komunikaci

v kanceláři jsem samozřejmě zvyklý, ale celebritám, natož tak půvabným, jsem ještě finanční obchodování nevysvětloval." Přesto na zvídavé otázky odpovídal s přehledem, žádná tréma znát nebyla.


 

"Mě tedy zaujal fakt, že ještě před tím, než začnou obchodovat, TeleTrade své klienty zdarma zaškoluje", pochvalovala si Jana &Svandová a dodala: "Alespoň vím, do čeho jdu a jak se k tomu správně postavit!"

To Míšu Ochotskou zaujalo něco jiného: "Líbí se mi, že se jedná o synchronní obchodování, což znamená, že si vyberete obchodníka, který má dobré výsledky, napojíte se na něj a v podstatě kopírujete jeho obchody, ale provizi mu platíte jen za ty ziskové. A taky je fajn, že se obchoduje na internetu, takže kvůli tomu nemusíme nikam jezdit a své penízky můžeme rozmnožovat pěkně v pohodlí domova ..."

Co je TeleTrade?
Lákají vás nové výzvy? Chcete zhodnotit své prostředky a nabídka bank, fondů či akciových trhů vás neuspokojuje? Pak je pro vás ideálním řešením vstoupit na finanční trhy. Díky unikátní nabídce společnosti TeleTrade můžete obchodovat a vydělávat stejně, jako ti nejlepší brokeři. K tomu, abyste uspěli na finančních trzích, vám stačí chuť vyzkoušet něco nového, počítač a připojení k internetu. O zbytek se postará TeleTrade. Díky propracovanému systému školení se i vy můžete zapojit do internetového obchodování a začít si plnit své sny ... http://teletrade-dj.cz/ 

 

 

Zdroj: Kloboukfilm, foto: Alex Macciani 


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0334 s