Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 9.12.2021, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníOndra Ruml: Na zámek Zbiroh jedině Jaguarem!

19.05.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Každý máme pro něco slabost; někdo neodolá dobrému vínu, mnozí prahnou po ochutnání výtečných lahůdek nebo neobvyklého pivního moku, další mají rádi hrady, zámky a noblesní vozy Jaguar.

Že tenhle výčet libůstek nejde k sobě? Kdepak; právě na hrado - zámku Zbiroh připravili manželé Dajbychovi nevšední zážitek příznivcům skvělé gastronomie, historie a nádherných vozů Jaguar. Pro řidiče byla pochopitelně první v pořadí jízda.

Projet se takovým vozem jako řidič, se ukázalo být snem spíše pozvaných mužů. Ondra Ruml, Marian Vojtko, Vlasta Korec (ten vyzkoušel i jízdu vozem Land Rover) nebo Láďa Sobota takovému lákadlu odolat nemohli. "Jsem z toho úplně odvařenej", hlásil bezprostředně po jízdě zpěvák Ondra Ruml, "Famózní zážitek! V tomhle autě dáš dvěstě, ani nevíš jak ...  Přitom ten vůz sedí na silnici jako přikovanej, nemáš pocit, že tu zatáčku nevybere ... Neskutečná jízda!"

A ostatní pánové s ním souhlasili. I syn Lucie Zedníčkové - Mikuláš si jízdu pochvaloval, přestože, vzhledem k svému věku, seděl na místě spolujezdce. "&Skoda, že ještě nemám řidičák", na chvíli zalitoval, pak ale dodal: "I když jsem se jen vezl, byl to skvělý zážitek. Bezva bylo i to, že jsem mohl vyzkoušet jízdu v limuzíně, ale také ve sporťáku. Kvalitní auta mě moc baví, tak jsem za tuhle výjimečnou příležitost rád a domluvil jsem se s panem Dajbychem, že mi umožní taky jízdu Land Rovery, které mají v autosalonu. Zajímají mě hlavně ty, co si předělávají."

Zatímco se pánové rozplývali nad vystavenými vozy, živě diskutovali nad čerstvými dojmy z jízdy Jaguary, jejich dámské doprovody využily možnosti komentované prohlídky zámku Zbiroh. Herečka Adriana Sobotová jako jediná projevila zájem usadit se na místo řidiče trucku, který Jaguary na zámek přivezl. Litovala však, že akce netrvá více dní. "Zámek je překrásný, ale prohlédnout si 220 místností za jeden den se prostě nedá", posteskla si. "Navíc nestíhám ani využít wellness služby a nocleh, který tady, mezi duchy bývalých pánů hradu a později zámku, musí představovat zážitek."

Tohle přání si bude muset manželka Luďka Soboty splnit jindy, lahůdky zámecké kuchyně, doplněné makedonskými víny Stoby, pivem Maisel´s, Big Shockem! a dobrotami Anytime
stihla nejen ona, ale všichni hosté tohoto výjimečného setkání a ještě si odnesli dárky v podobě kosmetiky Estée Lauder a poukazu na prohlídku pražského hradu.
 
Zdroj: Kloboukfilm
Těší se Mikuláš víc na řidičák nebo na takové autíčko?Lucii Zedníčkové táhne na padesátku. Dlouho o ní nebylo slyšet a nám je jasné, že se musela schovávat v nějakém tajuplném centru, kde ji dopovali mládím.

 

Mariana Vojtka nadchly tyčinky i nápojeOndra Ruml si zazávodil. "V tomhle autě dáš dvěstě, ani nevíš jak," prozradil. 


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0439 s