Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníDalibor Gondík má vlasy!

20.05.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Hvězdné osobnosti české scény, Dalibor Gondík, Markéta Hrubešová s dcerou Christel, Martina Gavriely a Petra Černocká, se sjely do pražského obchodního centra na Zličíne, aby slavnostně znovuotevřely prestižní kadeřnické studio Hair Fashion Point k příležitosti změny vizuální identity salónu.

Akcí provedl oblíbený moderátor Dalibor Gondík. A přestože do kadeřnického křesla moc často neusedá, tentokrát si to docela užil. Nechal si totiž nasadit paruku, která se mu velmi zalíbila. Chvíli to dokonce vypadalo, že v ní půjde i moderovat, To si ale nakonec rozmyslel.
Ani zpěvačka Petra Černocká nenavštěvuje kadeřnictví často. Odchází sice vždy nadšená z nového účesu, čas ale raději využívá jinak a vlasy si upravuje sama. Dokonce stříhá i svého muže a v minulosti o vlasy pečovala celé kapele.To herečka Markéta Hrubešová, která do salonu přijela se svou dcerou Christel a její kamarádkou, chodí ke kadeřníkovi pravidelně. Rozhodně to pro ni ale není žádný relax. Když jen tak posedává v křesle, začne myslet na všechny své povinnosti a začne být nervózní. Neumí prý zkrátka vypnout.
A zatímco si všichni užívali program a bohaté občerstvení, Martina Gavriely postávala v rohu a lidem se stranila. Nakonec alespoň rokrojila dort a přihlížela také odhalení nového loga salonu. Toho se ujal Dalibor Gondík s majitelkou salónu a ambasadorkou L’Oréal divize Matrix - Žanetou Dostálovou
Celá událost připomněla úspěchy studia a nové portfolio služeb, HFP se při této příležitosti představil také jako držitel prestižního francouzského kadeřnického titulu titulu „Privil?ge“ a „Haute Coiffure Française“ (1, 2, 3).Kadeřnické umění v HFP je inspirováno francouzskou módou, a proto se i celý slavnostní křest nesl ve francouzském stylu od podmanivé hudby, vybraných kulinářských pochutin až po ukázky kadeřnického umění na finalistech soutěže Tvář roku ČR a SR 2014, pořádané modelingovou agenturou Narimodels. Modelky a modely byli oděni do futuristických kostýmů, jež podtrhly preciznost, eleganci a exkluzivitu účesů vytvořených Žanetiným odborně vyškoleným týmem. Žaneta Dostálová řekla: „Náš profesionální tým kadeřníků se od roku 2010, kdy byl salon založen, posouvá vpřed a neustále překračuje hranice kreativity a tvořivosti. Titul salonu Privil?ge nám vynesly naše skvělé výsledky jak na českém, tak světovém trhu."


 
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0401 s