Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníChcete jezdit Peugeotem? Tak soutěžte!

11.06.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Chcete jezdit rok zdarma ve voze Peugeot 308W od autosalonu Peugeot Kopecký? Neváhejte se zapojit do této skvělé soutěže, protože nyní máte jedinečnou šanci! Vůz, který vyhrál cenu Auto roku 2014, se představil v rámci 7. profesního setkání magazínu Best of. Ve foyeru Designehotelu Elephant Prague byly prezentovány 2 stěžejní modely značky, a sice Peugeot 508 v provedení GT, což je nejvyšší řada tohoto modelu s dieselovým motorem o výkonu 204 koní a 6-ti stupňovou automatickou převodovkou. Modely GT jsou nejvíce prodávanou verzí jak v provedení sedan, tak především kombi.

Druhým modelem byla úplná novinka, nový Peugeot 308SW, jehož kratší 5-ti dveřová verze získala nedávno na mezinárodní výstavě kromě jiných titulů např. za interiér, především titul Auta roku 2014

„Peugeot 308 v provedení kombi je historicky velice oblíbeným modelem jak mezi soukromou klientelou, tak i mezi firemními klienty. Aktuální nový model má objem kufru 610 litrů stejně jako nejprodávanější tuzemský zástupce. Stejně je na tom i s cenou, což mu dává velice dobrou výchozí pozici pro získání nových zákazníků,“ dodává Martin Vodička, obchodní ředitel autosalonu Peugeot Kopecký.   


Protože jsme v rámci setkání představovali jednotlivé profese, využili jsme vozy k tomu, abychom poukázali na možnost svatební dekorace vozu. Druhý vůz posloužil pro sbírku a odvoz věcí do azylového domu Armády spásy," komentuje Michaela Lejsková, šéfredaktorka magazínu Best of. V rámci uvedení tohoto nového modelu se můžete zúčastnit u Peugeot Kopecký soutěže o 8 vozů Peugeot 308SW na rok. Stačí vyzkoušet některou z verzí tohoto nového modelu a vyplnit přihlášku do soutěže. Výherci budou vybíráni postupně během následujících 3 měsíců.

Neváhejte a navštivte Peugeot Kopecký na Praze 10, Strašnice.

Více informací na www.kopecky.cz

Zdroj: www.ibestof.cz
Když vyhrajete, určitě budete jásat radostí jako tým magazínu Best of (zleva šéfredaktorka Michaela Lejsková, Dita Brančíková a Hana Robinson)Setkání magazínu Best of podpořilo i dobrou věc - mimo jiní Armádu spásy
Celým programem svižně provázel Lukáš Langmajer (zcela vlevo) 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0501 s