Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníPetra Černocká oslavila 20 let s manželem!

25.06.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

To tu ještě nebylo, aby žena věnovala svému manželovi jiného muže k výročí svatby! Když se ale jedná o setkání fanouška se svým idolem, pak je to jiné. Právě takový mazaný nápad měla Petra Černocká, která slavila 20leté výročí s manželem.
Přesně takhle uvažovala Petra Černocká: "Můj manžel Jirka je fanda Petra Jandy už roky a mě bylo jasné, že by mu takové setkání udělalo radost." Zpěvačka setkání svého manžela, hudebníka a kytaristy Jirky Pracného s rockerem Petrem Jandou naplánovala na oslavu 10. výročí svatby. Nic netušícího Jirku nečekaný "dárek" dojal, potěšen byl i sám rocker. "Jak jsem starej, tak tohle by mě teda nenapadlo, že setkání se mnou udělá někomu takovou radost", přiznal.

Protože šlo nejen o 10. výročí svatby, ale zároveň 20 let vztahu, na oslavě se sešla celá řada gratulantů. "Měla jsem strach, kolik lidí v tomhle vedru dorazí", svěřila se Petra Černocká. "Proto jsem nechala pípu s pivem Maisel hned u vstupu do restaurace, aby se hosté mohli rovnou zchladit. A pro kamarádky jsem zajistila kosmetický koutek s  přírodní dekorativní kosmetikou Zuii. To víte, vedro make upu nesvědčí ...", dodala rozverně a přiznala, že byla jako první, kdo kosmetické služby využil. Ačkoli zpěvačka s kosmetickým koutkem počítala pro dámy, užili ho i pánové. Petra Jandu zaujal fakt, že je z Austrálie, protože on sám je spolumajitelem jiné australské kosmetiky s papayou, která má navíc prokazatelné léčivé účinky. "To víte, člověk musí koukat na to, čím se maže nebo čím se jeho žena líčí. V dnešní době chemie je zázrak narazit na opravdu čisté přírodní produkty!" Stejný názor měl i další host - Ivan Vyskočil. Zatímco jeho přítelkyně Romana seděla na křesle vizážistky, jal se vyzkoušet pro změnu anglickou biokosmetiku Inlight. "Nemyslím si, že voňavé bylinkové oleje jsou jenom pro ženy", ohradil se rýpnutí ze strany kolegy. "Já si třeba na nějakou převoněnou kosmetiku nepotrpím, ale decentní vůně je příjemná nejen mně, ale i mé partnerce."Pražskou galerijní restaurací Zlatý Had se tedy tentokrát nelinula jen vůně z kuchyně, což příjemně ozvláštnilo už tak výjimečnou oslavu. Zdánlivě poklidnou atmosféru rozvířily rytmy písně půvabné zpěvačky Eki, která sice působí křehce, v hrdle jí ale hřímá hlas, nad kterým se pozastavil i Petr Janda. Eki na pódiu vystřídal Pavel Vohnout - Kyklop s kapelou Blue Rocket, ovšem lehce maskován. "Chtěl jsem popřát stylově, ale udělat ze sebe Černockou, bylo opravdu pracný", se smíchem vysvětlil náhlou změnu barvy pleti. Za výtečně stylový lze bezesporu označit výběr písně:"Náklaďák".
Není divu, že zpěvačka neodolala a s Kyklopem si píseň, která ji proslavila, ráda zazpívala.

Zdroj a foto: Kloboukfilm
 


Na oslavu se přišel podívat i Kyklop z Maxim Turbulenc 


Zpěvačka s manželem


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0326 s