Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníMiss Lucie Křížková Váchová podlehla svůdnému vlnění boků

21.08.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Miss ČR z roku 2003 Lucie Křížková Váchová si na přebytek volného času rozhodně nemůže stěžovat. Kromě pravidelného moderování oblíbeného televizního pořadu pro ženy má spousty nabídek i na uvádění společenských akcí. Pokud zrovna nepracuje, věnuje se dvouletému synu Davídkovi.

V druhé polovině léta s ním byla na Lipně, kde společně podpořili při tréninku tatínka - úspěšného českého jachtaře Davida Křížka. Lucie vyrazila i s malým Davídkem na závěrečné exhibiční vystoupení dětí z dětských domovů. To se konalo v rámci projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. 

 

Lucie zde měla důležitou funkci VIP patronky a zároveň porotkyně. Spolu s dalšími známými tvářemi – například Kristýnou Janáčkovou, Petrem Vágnerem nebo Petrem Vojnarem – přišli podpořit talentované děti z 6 českých dětských domovů. Ty se spolu s dalšími soutěžícími utkají v listopadu během velkého finálového večera. Soutěžit se bude v 7 kategoriích, jako je například aerobic, street dance nebo muzikálové představení. 

 

„Tento projekt je mi opravdu blízký. Líbí se mi, že učí děti všech věkových kategorií aktivně se hýbat. Ke sportu mám opravdu blízko a je neoddělitelnou součástí mého každodenního života“, „říká Lucie. „Dvanáct let jsem dělala sportovní gymnastiku  a uvažovala jsem o dráze profesionální sportovkyně. Kvůli zranění se mi ale tento sen nevydařil. Otevřela se mi však cesta k modelingu, účasti v soutěži Miss a následně také k moderování, které mě velmi baví. A tak věřím, že projekt „Hejbejte se  a zpívejte“ pomůže odhalit skryté talenty a otevřít dětem dveře do světa“, pokračuje. 

Lucii Křížkovou Váchovou potěšilo především představení dětí v sekci Latino dance. „Vystoupení bylo opravdu parádní a líbila se mi i kreativní choreografie. Dnes mne nadchnul především jeden z tanečníků, který vynikal skvělou prací boků, která k latině neodmyslitelně patří“. Dodává Lucie, která v období letních závodů svého manžela jachtaře, tráví svůj volný čas po boku svůdných latinsko-amerických tanečníků v rámci tanečních festivalů. 

 

Více informací naleznete na: www.fit.eu a www.kynychova-nadace.cz 

Foto: Úsovso Food a.s.
Zdroj: originalcom.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.048 s