Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníLucie Bílá a Jiří Korn: módní přehlídka na autodromu!

03.09.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Tohle autodrom v Sosnové ještě nezažil! Herci a zpěváci Hudebního divadla Karlín se na místě, kde se běžně prohánějí terénní a off-roadové vozy, zhostili opravdu netradiční módní přehlídky.

Protože se zvolna blíží podzimní premiéra muzikálu The Addams Family, využili mediálního prázdninového setkání k předvedení kostýmů. Na improvizovaném pódiu se tak v roli modelky ocitla nejen představitelka hlavní role Lucie Bílá s Jiřím Kornem, ale také Vašek Noid Bárta, Iva Pazderková nebo Martin Sobotka.

Přehlídce ovšem předcházelo, jak lze na autodromu očekávat, naprosto ojedinělé klání v řízení všeho, co má kola. Herci si zajezdili v závodních autech, vyzkoušeli, co všechno dovedou off-roadové vozy, parkur, motokáry, buggíny ...

Zatímco Vašek Noid, Honza Révai, Marian Vojtko nebo Honza Toužimský si užili smykovou plochu a řádili v off- roadech, Iva Pazderková, Dasha a Daniela &Sinkorová pochvalovaly jízdu zručnosti.

"Jsem z toho tady úplně nadšená", zářila Iva Pazderková poté, co absolvovala jízdu v Range Rover na simulátoru extrémních terénů, "motokáry a buggatky jsem zvládla v pohodě, ale na tyhle nakloněné plochy bych bez pana Dajbycha nevlezla. A i tak jsem se fakt bála!"

To Dasha, která se ukázala coby zdatná řidička, byla ze všeho nejvíce nadšená z jízdy svého přítele. "Nikdy jsem ho takhle neviděla, netušila jsem, že je tak šikovný", jásala nejen během jeho jízdy, ale především poté, co po vyhodnocení soutěže vystoupal na schůdky vítězů hned ve dvou disciplinách.

Vašek Noid Bárta přijel na autodrom v Sosnové se svou manželkou Gábinou, která se díky pokročilému těhotenství řádění ve vozech účastnit nemohla, a tak alespoň vybírala budoucí rodinný vůz. "Moc se mi zamlouvá Discovery; je to takový kompromis mezi Vaškovými a mými představami. Dokonce se do kufru krásně vejde nerozložený kočárek!" Protože je žena činu, hned po skončení programu zamířila s Vaškem ke stánku autosalonu Dajbych.

Jak se tedy ukázalo, prázdninové setkání Hudebního divadla Karlín přineslo radost nejen těm, kdo se mohli zúčastnit zkušebních jízd nebo soutěží.

 

Zdroj: Kloboukfilm
Foto: Josef Edvard Gregor
Vašek Noid Bárta si jízdu užil... 
... jeho těhotná Gábina raději všechno sledovala z bezpečné vzdálenosti

 

Aktéři muzikálu se stihli převléct do kotýmů Addamsovy rodiny

 

Morticia Lucie Bílá
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0418 s