Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníRomantika na golfu: Felix Slováček vyznával lásku Dádě!

09.10.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Protože je Felix Slováček na golfovém hřišti jako doma, dá se předpokládat, že ho v takovém prostředí nic nerozhodí. Zvlášť v jihočeském golfovém resortu, jehož je členem už roky.

Omyl! Stačilo jen, aby ze šatny vyšla jeho manželka Dáda Patrasová ve zbrusu novém golfovém oblečení a Felix zůstal stát v úžasu: "Teda Dádo, to jsi mě vážně dostala!", vykřikl, sotva se vzpamatoval. "Tobě to neskutečně sluší ... Proč nenosíš růžové oblečení běžně?" A následovalo tak vášnivé políbení, až to vypadalo, že na golf už ani nedojde.

"Však ona ho ta zamilovanost přejde, jen co začneme hrát", vtipkovala Dáda a vysvětlila, že zatímco ona je spíš začátečník, Felix se golfu věnuje roky, takže ho samozřejmě rozčiluje, když se Dádě ve hře zrovna moc nedaří. Jenomže tentokrát bylo všechno jinak. Místo aby Felixe amatérská hra jeho ženy rozčilovala, považoval ji za roztomilou, Dádu zahrnoval lichotkami a povzbuzoval ji.

"No, není sladká?", reagoval na jeden z úspěšných Dádiných pokusů odpálit míček a vzápětí

ji hladil po vlasech. Dáda nevycházela z údivu: "Chápete to? Já se bála, že ho budu štvát, že brzdím hru, a on se chová, jako bychom zrovna měli líbánky ... Asi budu v růžovém chodit častěji." Hrou ovšem romantická nálada nekončila. Ve chvíli, kdy se po golfu osvěžovali nanukem, Felix se ke své manželce namáčknul a pustil se do vzpomínek na jejich společné začátky. "To byla stejně nejkrásnější doba, když jsem za tebou chodil do Břehové ulice ..."

Slováček se rozněžnil natolik, že si ani nevšiml, jak si přátelé odsedávají, aby zamilovanému páru nechali náležité soukromí. Kdoví, možná za to může zámek Hluboká, který se nad golfovým resortem tyčí; jisté je, že romantikou to mezi těmi dvěma sršelo až do pozdních večerních hodin.

Díky členství v Golfovém resortu je zamilovaný páreček na Hluboké jako doma. "Já jsem nadšená hlavně z toho, kolik je tu aktivit pro rodiny s dětmi", usmívá se Dáda. "S malým Felixem se tady člověk fakt vyřádí." A manžel Felix ji doplňuje: "To já koukám na Hlubokou trochu jinak. Vidím, jak za ty roky co sem jezdíme, vzkvétá, co všechno se tu změnilo. Holt je znát, když radnici není život ve městě lhostejný a stará se. V tom je podle mě Hluboká příkladem."

 

Zdroj: Kloboukfilm, Foto Josef Edvard Gregor

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0368 s