Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníKyklop: moje holky nastoupily do puberty!

09.10.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Málokdo zná Pavla Vohnouta alias Kyklopa lépe, než jeho rodina - přesněji řečeno dcery. Ty má totiž lídr kapely Maxim Turbulenc tři, přičemž nejstarší Irena už je dospělá a žije samostatně, zatímco dvojčata Sandra a Nikolka právě oslavila desáté výročí. 

"Samozřejmě, že si roli táty užívám", přiznává s úsměvem Kyklop, "navíc si, díky tomu, že už mám dospělou dceru, uvědomuji, že ty holky s námi nebudou žít věčně, tak se snažím se jim maximálně věnovat." A dvojčátka jeho slova potvrzují. Vypráví, jaká je s tátou legrace, jak jim hraje na klávesy nebo pro ně vaří různé dobroty. Dokonce zajistil velkolepou oslavu jejich desátin.

"Holky mají rády hrady a zámky, výlety do přírody, zvířata a dobré jídlo, tak jsem tohle všechno spojil", vysvětluje zpěvák, proč oslavu uspořádal v jižních Čechách. "Vybral jsem Hlubokou, kde můžeme zvládnout tohle všechno v jeden den, ale nakonec jsme stejně stihli jen část programu, protože oslava s obědem a dortem v hotelu Podhrad se trochu protáhala a na lodi i v ZOO se holkám tak líbilo, že dostat je odtud byl nadlidský úkol."

Pavel Vohnout si posteskl, že je znát, že už holky vstoupily do puberty. Všude je jich prý plno, pořád se hihňají, občas se i urazí. Prostě desetileté holky ...

"Jsem ale rád, že mají nějaké zájmy a jen nesedí u počítače", svěřuje se. "Sandra se zřejmě potatila, hraje na klavír a krásně zpívá a Nikolku zase baví vaření, v kuchyni je s mámou jak jen to jde." Plánovat, čemu se budou Kyklopovy dcery profesně věnovat, je ještě brzy. Pokud ale zůstanou u svých koníčků, bude prý Kyklop, který se čím dál víc věnuje sólové dráze, nadmíru spokojený.

 

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor

 

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0426 s