Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníLuba Skořepová: Umím a chci být okouzlující!

17.12.2014   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Na 91letou herečku Lubu Skořepovou žádná rčení o věku neplatí. Nejstarší hrající herečka v Evropě jde z role do role, a to nejen divadelní, vystupuje na besedách a píše knihy. Ta poslední Nejsem už holka vyšla jako vánoční dárek hereččiným fanouškům a oblíbená umělkyně ji představila během zdobení vánočního stromku ve vinohradském kadeřnickém salonu.

"Je to první kniha, která vyšla o mém osobním životě", usmívá se tajemně Skořepová, vzápětí ale prozrazuje, na co se čtenáři mohou těšit: "Popsala jsem v ní i mé vztahy a milence, protože tohle všechno k životu patří."

Všichni se Luby Skořepové ptají na recept na dlouhověkost a vitalitu. A podle ní je to přitom tak jednoduché; stačí mít rád život se vším, co přináší, svou práci a jako žena o sebe dbát. To poslední, díky místu, ve kterém herečka zdobila vánoční stromek, okamžitě demonstrovala. Kadeřnictví Magdalena se totiž specializuje na tupé, příčesky a paruky z pravých vlasů, což chtěla rozverná herečka okamžitě vyzkoušet na své hlavě.

"To je úžasné!", pochvalovala si. "Pořád si dělám starost, abych měla upravené vlasy, když mám vystoupení nebo besedu. Honem vyfoukat, natupírovat ... A přitom stačí jenom nasadit paruku!" Nebyla by to Luba Skořepová, kdyby svým nadšením nestrhla ostatní. Paruky si tedy vyzkoušeli nejen přítomní novináři, neodolal ani zpěvák Pavel Vohnout, známý pod přezdívkou Kyklop. "Je to návrat do starých dobrých časů", se smíchem přiznal, co v něm vyvolává pohled na bujnou kštici. Nutno ovšem podotknout, že, ačkoli salon vyrábí příčesy a tupé i pro pány, Kyklop na svou hlavu nasadil paruky určené ženám.

Chcete vědět více o možnostech zhotovení paruky, příčesku nebo tupé na míru z pravých vlasů (můžete přinést i vlastní) paruky, příčesku nebo tupé na míru? Podívejte se na stránky salonu Magdalena: www.salonmagdalena.cz

 

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor.

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0388 s