Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníPetru Janů uchvátila Nevinnost

04.03.2015   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kde jinde by se mohla konat vernisáž s motoristickou tématikou než v autosalonu? Kromě (pro vernisáž) netradičního prostředí, má tato kulturní událost ještě jednu zvláštnost. Je totiž putovní. V pražském autosalonu Dajbych si pobude zhruba měsíc a pak zase poputuje do jiného autosalonu, v jiném městě, jiném kraji.

Protože Pavel Brázda a Michal Singer nejsou jen tak ledajací malíři (jejich díla můžete shlédnout i v Národní galerii), slavnostního zahájení vernisáže se účastnily osobnosti z řad kulturního dění. Zpěvačka Petra Janů, herečka Veronika Žilková, herec Ivan Vyskočil a zpěvák Pavel Vohnout - Kyklop tak tedy neobdivovali jen vystavené vozy Land Rover a Jaguar, živý zájem projevili i o vystavované obrazy. "Já bych bral ten erotickej", ozval se jako první Kyklop, načež Petra Janů se smíchem reagovala: "To budeš tedy překvapenej tím, co jsem si vybrala já. Můj famózní obraz od Michala Singera se totiž jmenuje Nevinnost. A pověsím si ho do ložnice!"Protože zahájení vernisáže v autosalonu Dajbych bylo pojato jako společenský podvečer, nechyběl ani rozmanitý raut, Fleret bar s míchanými alko i nealko nápoji, možnost vyzkoušení přírodní kosmetiky s arganovým olejem nebo kulturní program pro hosty. Svou pěveckou premiéru si zde odbyla teprve desetiletá Sandra, Kyklopova dcera. "Asi se o mně už ví, že jsem začal měnit svůj profesní život a zpívám s kapelou Blue Rocket", uvedl duet s dcerou Kyklop. "Teď jsem nově nazpíval cédéčko dětských písniček a některé z nich se mnou zpívá právě Sandra."

Sebezajímavější akce by v autosalonu nebyla to pravé ořechové, kdyby neměli hosté možnost zkušebních jízd některých z atraktivních vozů. Zatímco Veronika Žilková jásala u noblesního Jaguaru (jeden exemplář vlastní už 15 let), většina hostů dychtila po první jízdě zbrusu novým Land Roverem Discovery Sport. Tomu se říká spojit příjemné s užitečným!

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor 


 


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0478 s