Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 11.12.2023, svátek má Dana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13633
Komentářů: 11402


MěřeníNa dovolenou obytným vozem

23.05.2015   Adriana Šindelářová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nač řešit na dovolené ubytování, když máte spoustu starostí s dopravou, plánováním výletů, výběrem destinace a se spoustou dalších věcí? Nebylo by lepší zabít hned několik much jednou ranou? Nabízí se vám přece dovolená obytným vozem.

Proč výletit zrovna obytným vozem? Máte volnou cestu, nejste vázáni na určitou lokalitu, přijet a odjet můžete, kdykoliv se vám zachce. Zkrátka by se tu určitě pár významných výhod našlo. Navíc vám dovolená autem může "zařídit" i nečekané zážitky, na které budete rádi vzpomínat! Cestování obytným vozem patří k nejideálnějším způsobům trávení dovolenkových dní, neboť je naplněn volností, svobodou a dobrodružstvím, o které však není ošizeno pohodlí. Cestovat obytným vozem pak můžete jak v létě, tak například i v zimě - zkrátka po celý rok!

Kde pak takový obytný vůz sehnat? Třeba v půjčovně obytných vozů v Hradci Králové, která se jako rodinná společnost zabývá pronájmem obytných vozů na základě vlastních zkušeností. Nejen proto je luxusně zařízený obytný vůz s veškerým potřebným vybavením pro tuto půjčovnu naprosto samozřejmá věc. V rámci jarních slev vám navíc BYDLÍK TRAVEL nabízí i nižší ceny za pronájem obytného vozu. Stačí prostě jen kouknout na nabídku komfortních vozů, vybrat si, zabalit si kufry a jet!

Že se bojíte jet na takovou dovolenou? Není proč, ostatně zde si můžete přečíst pár rad a informací, které vám jistě pomohou. Co tedy dělat:

  1. Dávat si pozor v úzkých uličkách nebo při parkování – obytný vůz má zcela jiné parametry než běžné osobní vozidlo, mohl by vás tedy překvapit svou velikostí

  2. Nesnažit se "valit" 140 km/h za každou cenu, ale pro větší bezpečnost i pohodlí zařadit ideální (a hlavně příjemnou) rychlost 90-110 km/h

  3. Před jízdou zajistit volně ležící předměty, šuplíky, skříňky nebo třeba také okna, aby se v průběhu jízdy nic nerozbilo

  4. Používat ruční brzdu a zajistit auto po každém zaparkování, aby vám auto neodjelo někam, kam si nepřejete

  5. Neustále sledovat stav vozovky, překážky, přesahující větve nebo výšky podjezdů, abyste měli neustále situaci pod kontrolou, vůz je delší a širší, než jste zvyklí

  6. Používat zastínění oken pomocí clon a závěsů, a to nejen jako ochranu před případnými zloději, ale také před sluncem

  7. Užívat si krás a výhod cestování obytným vozem plnými doušky!

Na úvodní stránce BYDLÍK TRAVEL pak můžete sledovat informace o aktuálních akcích, jako jsou například různé slevy na pronájem obytných vozů. Podobné akce se chystají samozřejmě i do budoucna.

Zaujal vás tento způsob cestování? Pro více informací navštivte stránky 
www.bydlik-travel.cz.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Monča - 11.12.2015 - 17:19

minibus
Můžu z vlastní zkušenosti říct, že toto neplatí jen pro obytné vozy, ale také pro minibusy :D Loni jsme jeli minibusem http://autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz/vozovy-park-detail.php?id=47 na dovolenou. Mohlo nás jet hodně a v noci jsme spali ve stanech. Byl to takový jeden dokonalý roadtrip. :)

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0221 s