Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníTajemství věčné krásy slavných Češek odhaleno!

24.06.2015   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Od nepaměti platí, že krásné ženy a kosmetické přípravky patří k sobě. Není tedy divu, že k slavnostnímu otevření nové pobočky slavné kosmetické firmy Estée Lauder si společnost vybrala půvabné tváře českého showbusinessu. No řekněte sami, jména jako Jana &Svandová, Chantal Poullain, Petra Černocká, Lucie Zedníčková či Ivana Chýlková si přeci spojujeme s otázkou: Jak to ony dělají, že vypadají tak skvěle? Tak my to teď víme!

V obchodním centru na pražském Andělu se nejen výše jmenované dámy nadšeně probíraly kosmetickými přípravky vyhlášené americké značky, která se na českém trhu uchytila především díky vysoké kvalitě. „Péče o pleť a líčení patří ke každé ženě a u hereček je naprostou samozřejmostí“, uvedla Ivana Chýlková, která se na slavnostní den ozdobila soupravou s českým křišťálem Preciosa, a dodala: „Já v podstatě nerozlišuji mezi večerním a denním líčením; mám jeden styl, který používám. Pokud bych si ale měla vybrat, co z dekorativní kosmetiky preferuji, byla by to řasenka.“ Na tom se shodla s Janou &Svandovou i Michaelou Ochotskou, která zároveň využila poradenství a možnosti nalíčení v nové kosmetické prodejně. „Estée Lauder používám celé roky a jsem moc ráda, že se neustále vyvíjí a přichází s novými věcmi. Miluju ty nové dlouhotrvající rtěnky a taky výživné krémy.“ Také oblíbená herečka Chantal Poullain patří k věrným klientkám této značky a v sortimentu se dobře vyzná. “Miluju jejich rtěnky, krémy a parfémy“, řekla a prozradila, že preferuje nenásilné líčení, zvlášť u očí. Mladičká moderátorka Eva Perkausová kosmetiku Estée Lauder teprve poznává. „To víte, na trhu je spousta produktů a poznat, co mé pleti vyhovuje, není otázka jednoho dne“, přiznala s úsměvem. „Ráda jsem využila možnost vyzkoušet si tuto kosmetiku a takový bonus navíc jsou zkušenosti mých kolegyň. Dám na reference druhých, osobní zkušenost někoho, komu důvěřuji, je důležitá.“Svěží krása půvabné moderátorky Evy Perkausové, neuvěřitelně mladistvý vzhled zpěvačky Petry Černocké nebo nehynoucí šarm herečky Chantal Poullain má na svědomí kvalitní kosmetika.  

Protože Estée Lauder nabízí i pánské produkty, na slavnostním otevření nechyběli ani zástupci mužů. Ivan Vyskočil za pomoci partnerky Romany vybíral parfém, Pavel Vohnout Kyklop neodolal a kromě parfému pro sebe vybral také lesk na rty své manželce Stáně, pro manželku nakupoval také Jan Přeučil. Všichni pánové využili poradenství, stejně jako finalisté soutěže Gay roku, kteří nejen o péči o vzhled živě diskutovali s Chantal Poullain. Jak to tak vypadá, nová pobočka nebude mít o zajímavé klienty nouzi.Na akci se objevili i pánové, herec Jan Přeučil vybíral něco především pro svoji manželku, herečku Evu Hruškovou. Ivana Chýlková se jen tak do společnosti nevydá, akce musí stát za to. Na otevíračce doslova zářila.  Amálka, dcera Lucie Zedníčkové, od doby, co jsme ji potkali v Písku při natáčení muzikálu V peřině, vyrostla. Dnes je z ní parádivá slečna, která měla z kosmetiky možná ještě větší radost než maminka. 

Zdroj: Kloboukfilm

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0329 s