Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníZpěvák Josef Vágner překvapil svou přítelkyni naprosto originálním dárkem!

29.07.2015   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Hodně originální dárek věnoval mladý zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner své přítelkyni Marlen. Kromě květin a čokolády ji totiž naprosto šokoval. Nechal pro ni namalovat, respektive nakreslit obraz. A ne ledajaký.

"Chtěl jsem něco originálního, něco, co se nedá jen tak koupit, a co bude mít napořád. A pak jsem to vymyslel. S pomocí mého kamaráda a manažera jsme na to přišli a myslím, že mode drahá byla šokována. Tedy velmi příjemně. Jen jsem ale pár týdnů musel vydržet to neprásknout, než měla narozeniny. Měl jsem takové chvíle, že bych jí ten dárek nejraději dal hned. Ale vydržel jsem to,"  prozradil s úsměvem Josef Vágner

Zpěvák, který momentálně účinkuje hned ve čtyřech až pěti muzikálech, koncertuje a nedávno dodělal druhou vysokou školu, pro svou milou nechal od malířky černobílých obrazů Michaely Žemličkové nakreslit portrét. Ta je známá tím, že její obrazy jsou originální pro techniku takzvaně "jedním tahem".

"Je to přímo ona, Marlenka. Běžně kreslím i dámu ve sklenici, ovšem tohle bylo přímo na zakázku a je v ní vtisknuta právě Pepova přítelkyně. Doufám,že se obraz líbil a udělal radost. Je mi vždy ctí, když mě někdo požádá o to, že by to chtěl pro někoho, koho má velmi rád, koho si váží a přeje si, aby to co nejvíce vystihovalo jeho samotného," svěřila se autorka unikátních obrazů, od níž má obraz třeba Lucie Bílá, Radka Kovaříková, Zdeněk Troška, Jaroslav Dušek, nebo ředitel Obecního domu Vlastimil Ježek a řady dalších.

Michaela Žemličková vystavuje nejen v Česku, na Slovensku a po Evropě, ale letos ji čeká i velká vernisáž v Dubaji s účastí Donalda Trumpa a řady předních světových byznysmanů. Její obrázky si dokonce "zahrály" v komediích Babovřesky, kdy visí v bytě "starosty Stehlíka".Zpěvák Pepa Vágner, který před pár dny oslavil své čtvrtstoletí, byl šťastný, že se jeho originální dárek partnerce líbil. Jen si teď musí lámat hlavu s tím, čím ještě originálnějším překvapí svou drahou polovičku příští rok.


foto: archiv J. Vágnera


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0417 s