Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníVYHRAJTE NOVÝ VŮZ ŠKODA SUPERB NA PŮL ROKU!

19.10.2015   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Co mají společného Český slavík Mattoni a NH Car? Známý autoprodejce je již čtvrtým rokem partnerem oblíbené hudební ankety a každoročně přináší zajímavé zpestření pro hlasující veřejnost. Tentokrát nabízí soutěž o bezplatné zapůjčení nového vozu &SKODA Superb na půl roku. Ano, čtete správně; nový Superb si skutečně můžete zdarma užívat celých šest měsíců!

Láká vás tahle možnost? Pak klikněte na tento odkaz k přihlášení do soutěže: https://www.nhcar.cz/nh-magazin/vyhrajte-novy-vuz-skoda-superb-na-pul-roku/ 

O společnosti NH Car

Prioritou jsou spokojení zákazníci! NH Car je jeden z nejrespektovanějších prodejců nových vozidel &Skoda, Volkswagen, Kia a Fiat. Již více než 20 let ve svých 3 provozovnách a 6 autosalonech, s týmem 150 zaměstnanců intenzivně pracuje na zlepšení kvality a šíři služeb. K té patří individuální poradenství v souvislosti s finančním řešením koupě vozu. Vedle prodeje nových vozidel se společnost NH Car samozřejmě zabývá i celou paletou služeb jako je prodej použitých a referentských vozidel, účast v programu &SKODA Plus, výkup použitých vozidel, prodej náhradních dílů a především poskytování servisních služeb pro vozidla &Skoda, Volkswagen, Audi, Fiat a KIA. Všechny provozovny NH Car jsou umístěny v Praze: na Strahově, na Černém Mostě a v Čestlicích. Provozovna Strahov nabízí ve 4 autosalonech nové vozy &Skoda, Volkswagen, Kia a Fiat. Nově vystavěný autosalon Volkswagen na Strahově je dokonce prvním projektem nového konceptu autosalonu skupiny Volkswagen na území České republiky. Zákazníkům je v této provozovně k dispozici také prodej použitých a referentských vozidel, pyšní se skutečně profesionálním servisním zázemím pro osobní i užitková vozidla značek &Skoda, Volkswagen, Audi, Fiat a KIA včetně lakovny a klempírny. Provozovna Černý Most je moderní autosalon, který vznikl jako vzorový projekt pro "&Skoda centrum". Autosalon NH Car Černý Most tak odpovídá nejnáročnějším evropským kritériím, s cílem poskytnout svým klientům veškerý zákaznický komfort. Vedle prodeje nových osobních vozidel &Skoda a použitých vozidel je servisním místem &Skoda, Volkswagen a Audi. Provozovna Čestlice se nachází v objektu KIA MOTORS CZECH. Autosalon je zaměřen na prodej značky KIA. S autosalonem sousedí plocha prodejny použitých vozidel a servis se věnuje vozidlům Kia a &Skoda.

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0404 s