Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníTaťána Kuchařová spojila své síly s Bomton studii

02.12.2015   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Modelka, Miss World 2006 a zakladatelka nadace Krása pomoci Taťána Kuchařová spojila své síly s úspěšnou sítí studií Bomton, kde ji budeme vídat na plakátech či jiných vizuálech. Chcete vědět o vzniklé spolupráci více a inspirovat se účesy, které pro tuto příležitost Táňa nosila?

Jedna z nejúspěšnějších topmodelek současnosti, mezinárodní lídr mladé generace (dle World Network of Young Leaders and Entrepreneurs), to je již zmíněná Taťána Kuchařová, která se pro příští rok neodmyslitelně propojí se světem krásy Bomton studií, a.s. V rámci této spolupráce proběhlo v listopadu 2015 fotografování a natáčení kampaně, která bude dnešním dnem zveřejněna.

Oproti jiným kampaním zde pracujeme pouze s jedním velmi variabilním střihem, který lze upravovat do takřka neomezených možností. Proč si jednou vlasy nepodtočit, jindy nenavlnit či nevyčesat z obličeje? S Taťánou nás pojí stejný soubor  etických hodnot, šetrnost k přírodě a pomoc lidem, kteří potřebují. Koresponduje i s naší filozofií a výhledem do budoucna. Asi bychom to nemohli shrnout lépe než názvem Taťániny charitativní organizace “Krása pomoci”. A co řekla o spolupráci Táňa? "Doufám, že to bude dlouhodobá spolupráce," svěřila se a pochvalovala si velmi profesionální tým. "Všechno bylo natočené a nafocené během jednoho odpoledne," ocenila světovou úroveň práce. Nezapomněla vychválit i fotografa Matúše Totha, kterého řadí mezi nejlepší fotografy u nás. "Jeho fotografie mají úspěch i u agentur v zahraničí, které mne tam zastupují," poodhalila sympatická blondýnka. Co o ní možná ještě nevíte? 
Taťána Kuchařová
 
 
Je jedinou Miss World z České republiky a českou topmodelkou. Během úspěsné mezinárodní modelingové kariéry spolupracovala nebo se stala tváří mnoha známých značek u nás i v zahraničí, například Oriflame, Wella, John Freeda hair cosmetics US, CCC Eu, Nardelli jewellery Italy, Jaguar, Dermacol, Golden Lady swim wear, Baly lingerie US a mnoha dalších. Spolupracovala s předními fashion magazíny a médii v rámci mody či fashion story, rozhovorů nebo jiných projektů jako je Harpers Bazaar, Elle, InStyle, Cosmopolitan, Hi society, W magazine ci Blank US, Baby Vogue a Fashion TV.

 

Zahrála si také v několika filmových projektech jako například The Big Meet, Clay Paula Donovana, ktery se vysílal v Kanadě, Tag Series, filmu oskarového režiséra Jiřího Menzela Donšajni, seriálu Gympl a účinkovala také v mnoha show po celém světě např. S Michaelem Pailinem účinkovala v dokumentu o ČR, který byl vysílán v prime time na BBC. Ve svém portfoliu má například i natáčení videoklipu s Justinem Timberlakem hudební videoklip v L.A. Letošní Vánoce má premiéru její nový celovečerní film Správnej dres. 

Stala se čestným hostem a reprezentuje naší zemi v zahraničí na významných společenských a kulturních akcích, v minulosti například na světové výstavě Expo 2010 v Shanghai, na 25. výročí Sametové revoluce ve Washinghtonu D.C. nebo naposledy v Shanghai v nejledovanejším čínském pořadu současnosti Day Day Up, který sleduje přes 100 milionů diváků.Taťány nereprezentuje jen svoji krásou a šarmem, v roce 2008 iniciovala založení své nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci (Beauty of Help), pomáhající seniorům a v letošním roce získala nebývalý úspěch, kdy dostala možnost osobně prezentovat činnost své nadace na půdě OSN v New Yorku a nedávno také v Ženevě. Její nadace se dlouhodobě věnuje seniorům, stárnutí populace a mezigeneračním vtahům. Taťána je aktivní osobou, která v nadaci zastupuje roli předsedkyně správní rady nadace. Od začátku svého založení nadace pomohla projektům, které pomáhají seniorům žít život v domácím prostředí s profesionální péčí, přes 25 mil. Kč. Taťány Kuchařová je jedinou mezinárodně známou českou osobností, která se dlouhodobě zaměřila na pomoc seniorů a je tímto zaměřením fenoménem své doby a mladé generace.Foto: archiv BOMTON
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.041 s