Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníUnikátní soutěž k Valentýnu! Láká na ni Muzeum voskových figurín Grévin.

11.02.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Už druhým rokem funguje v pražské Celetné ulici 15, v rozlehlém domě, kde bývala prodejna obuvi Baťa, zcela unikání muzeum voskových figurín Grévin. Na ploše 3000 metrů čtverečních je na 80 slavných osobností ze světa filmu, hudby, sportu, historie a politického či společenského života. Také letos plánuje Grévin uvést nové osobnosti do své pomyslné rodiny. Které to budou, to je zatím tajemství… A připravuje se i obdoba „chodníku slávy“, ovšem ve zcela jiném, originálním provedení!

Grévin láká v dnešních dnech především na animovaný víkend okolo svátku sv. Valentýna, doplněný netradiční soutěží. Každý má šanci zaslat či přinést do muzea originální, vtipné či dojemné vyznání lásky a na nejlepší autory čekají zajímavé odměny!
 
„Podělte se s námi o svoje vyznání lásky na sv. Valentýna a vyhrajte romantickou večeři na lodi pro dva i další ceny. Nebo jen vezměte k nám toho, koho máte rádi a překvapte ho nevšedním zážitkem,“ láká všechny marketingová manažerka Grévinu Daniela Pedret. 
 
Vyznání lze poslat na e-mail: info.praha@grevin.com, umístit do zpráv na facebook nebo zanést osobně do muzea.
Pět nejlepších, nejvtipnějších nebo nejoriginálnějších vyznání lásky získá romantickou večeři pro dva na lodi v Praze. Dalších deset může vyhrát volné vstupenky do muzea a drobné dárky z našeho obchůdku. Kromě toho o celém Valentýnském víkendu bude muzeum vyzdobeno a každý si zde může nechat věštit osud z karet či nechat číst budoucnost z dlaní,“ podotkla Daniela Pedret, která také prozradila i další zajímavost.
 
„Začali jsme realizovat projekt, který bude trochu připomínat chodník slávy, jedná se o unikátní sbírku, která bude opět spojená s celou řadou významných žijících osobností. Protože všichni se nám do muzea jako voskoví při sebelepší vůli nevejdou. Podrobnosti ještě neprozradíme, ale velmi brzo o této novince uslyšíte,“ podotýká Daniela Pedret.
 
Za dobu téměř dvou let, kdy je Grévin v Praze v provozu, navštívilo muzeum už skoro 250 000 lidí a další přibývají. Konají se zde různé akce, oslavy, párty, autogramiády. Vloni se začalo i s recitály a talk show, v nichž chce muzeum i nadále v různých formách pokračovat a chystá i další novinky…
 
Kromě běžných návštěvníků, ať už tuzemských či zahraničních, přicházejí do Musée Grévin i školní výpravy, protože expozice slouží a jak tak koncepčně pojatá jako procházka historií a jednotlivými tématy.
„Poměrně často se nás třeba studenti ptají, proč nestojí Václav Havel a Dagmar Havlová vedle sebe na jednom místě. Je to zkrátka proto, že on byl prezident, politik, tak je jeho socha právě v této části a paní Dagmar je herečka, proto její podobiznu najdete v divadle, kde jí dělá společnost Gérard Depardieu, Miloš Forman, Aňa Geislerová či Jan Tříska a slavný Amadeus,“ dodává marketingová ředitelka Muzea Grévin Praha.


 
FOTO: Grévin Praha 
www.grevin-praha.com

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0437 s