Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníPetra Černocká se jako babička osvědčila!

27.04.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Když jsou Petra Černocká s manželem Jirkou Pracným s vnučkou Coco, snaží se pro ni vymyslet nějaké aktivity, aby si společný čas maximálně užili. Návštěvníci dopravní akce na Strahově je tak mohli vidět, jak dovádí s Coco na koloběžkách, na dopravním hřišti, kde si Coco dělala dětský řidičák a na mnoha dalších atrakcích. „Celé jsme to tady prošli“, sdělila Saxana. 

„Jirku nejvíc bavili hasiči, soutěž v parkování a jízda s těmi omamnými brýlemi. Mě s Coco zase testy od Besipu a Allianz, samozřejmě pejsci z Mathildy, líbil se nám kurz první pomoci a Coco je nadšená z řidičáku a skákacího hradu. No, vlastně nás bavilo všechno, i ty zkušební jízdy úplně novými auty z NH Car. Jen jsem se bála, abychom s nimi něco neprovedli, ale Jirka je naštěstí dobrý řidič,“ ukončila výčet sobotních aktivit Černocká. 
Manželé se po celou dobu drželi pohromadě, a tak působili jako spokojená rodinka a málokoho napadlo, že je Coco vnučka. Společně pak zavítali ke stánku s občerstvením a nápoji. "Nám tyhle limonády z aloe vera moc chutnají a myslím, že jsou i zdravé", hodnotila zpěvačka a dodala: "Nechci Coco dávat nic nezdravého, tak to hlídám. A je fajn, že si můžeme vybrat z různých příchutí. Mě tedy uchvátila ta nová, okurková."  
Černocká se svěřila, že Coco do ničeho nenutí, že pochopila, jak se výchova dětí od doby, kdy ona sama byla maminkou malé Báry, změnila. „Nechávám na Coco, ať si řekne, co chce, na co má chuť a tak. Samozřejmě jí rozumně koriguji, ale jinak se přiznám, že jsem docela překvapená, jak je ta malá rozumná.“
Jako v každé rodině je dědeček Pracný tím, kdo s Coco lumpačí, babička Černocká se ale nenechá zahanbit. „Vracíme se s Coco do doby, kdy jsme s Jirkou byli mladí, a je to moc příjemný“, usmívá se oblíbená zpěvačka.   

Zdroj a foto: Kloboukfilm
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0357 s