Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 24.2.2024, svátek má Matěj 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníElixír mládí pro vaši pleť? Bezmála je na světě!

28.08.2016   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Snažíte se udržet si nadhled a nestresovat se, dodržujete pitný režim, v jídelníčku máte dost zeleniny a sportujete? Pak děláte pro svou dlohověkost víc, než většina lidí. Zejméma dámy by ale k dlouhověkosti přidaly i výsadu krásné pleti. Jak alespoň částečně ošálit přírodu?

Anti-ageing, anglické slovíčko dnes skloňované ve všech vyspělých zemích. Ženy touží již celá tisíciletí po věčném mládí, to se jim dnes navíc snaží přiblížit stovky biologů, chemiků, a dalších odborníků zavřených v laboratořích po celém světě. Ne, skutečný zázrak zatím nikdo nestvořil. Ale oddálit a zmírnit následky stárnutí, to je jiná...

V anti-ageingovém, tedy protistárnoucím odvětví lze také pozorovat trendy. Tím nejnovějším je personalizovaná péče. Představte si krém, který je namíru vytvořený pro vás. A to nejen tak, aby vyhovoval přesně vaší pokožce, ale i s vůní, která vám padne jako ulitá. 

Zařízení pro přizpůsobenou péči o pleť ageLOC Me poskytuje uživatelům individuální režim, který odpovídá jejich osobitým potřebám. Kombinací inovativní patentované technologie a průlomového anti-agingového složení vytvořila společnost Nu Skin úplně nový přístup k anti-agingové péči o pleť. 
 
Jedinečné dávkovací zařízení dávkuje denní a noční režim péče o pleť pouhým umístěním dlaně pod trysku. Na základě zodpovězení otázek týkajících se samotného uživatele, jeho pleti a jeho preferencí v rámci Analýzy pleti, je pro něj sestavena specifická sada produktů z přibližně 2 000 kombinací. Ať už je uživatel doma nebo na cestách, přizpůsobená péče o pleť je jednoduchá, pohodlná a maximálně účinná. 

ikonka: www.greatindex.net

„ageLOC Me představuje sbližování dvou důležitých trendů - rostoucí poptávky spotřebitelů po personalizaci a rostoucí zájem o anti-agingovou péči o pleť a kosmetická zařízení, která můžeme mít doma,“ říká Dr. Joseph Chang, vedoucí vědecký pracovník. 


         Pět různých zásobníků (denní a noční hydratační krém a tři séra) v jednom jedinečném dávkovacím zařízení 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0437 s