Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů:
Registrovaní čtenáři:
Publikovaných článků:
Komentářů:


MěřeníChcete zhubnout, a přitom si na jídle pochutnat? Zkuste Ježkovy krabičky!

28.09.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ježkovy krabičky jsou zdravá strava, žádná nefunkční dieta. Jsou založeny na správném stravovacím návyku, pravidelnému přísunu potravy, kdy si tělo neukládá zbytečné zásoby na období hladu.

Pokud se snažíte zhubnout nějaké to kilo a stále se vám to nedaří, možná je načase zkusit něco nového. Většina žen dělá velkou chybu, když se rozhodne hladovět. Na váze tak sice uberou, ale je to jen dočasné, Jakmile začnou znovu normálně jíst, kila jsou okamžitě nahoře. Odborníci tedy doporučují začít den energeticky vydatnou snídaní a poté jíst každé 2 - 3 hodiny. A jestli nevíte, co jíst a hlavně jak velkou porci si můžete dopřát, vyzkoušejte krabičkovou dietu. Mezi jedny z nejoblíbenějších, které vyzkoušela i řada slavných osobností, patří Ježkovy krabičky. "Je to zdravá strava, dieta je založena na správném stravovacím návyku, pravidelnému přísunu potravin, kdy si tělo neukládá zbytečné zásoby na období hladu," vysvětluje výživová poradkyně Ivana Vavřínová, která jídelníček pro tyto oblíbené krabičky sestavila.

Krabičky jsou na rozdíl od některých jiných společností nutričně vyváženy z hlediska podílu tuků, cukrů, bílkovin. Hodnoty mohou klienti sledovat online v jídelním lístku na stránkách http://www.jezkovykrabicky.cz/o-krabickach/ukazky-jidelnicku.html. Jídla vypadají na fotkách přesně tak, jak putují ke klientům. Vzhledem k tomu, že se jí také očima, je důležité, aby dobře vypadala a především byla pestrá. Krabičkových setů existuje několik. Na redukci váhy jsou celodenní a rozdělují se na pánské /kolem 8000kj/ a dámské /kolem 6000kj/. V tomto případě vám poslíček doveze každý večer pět jídel na následující den, nebo si je můžete vyzvedávat ráno na jedné z poboček. Každá krabička, kterou dostanete v praktické termo tašce, je označena nálepkou, jež vám napoví, jestli se jedná o snídani, svačinu, oběd, druhou svačinu či večeři. Nechybí ani jídelníček, na němž je napsáno, co přesně jíte a kolik to má kilojoulů. Ostatní sety jsou doplňkové a využívají je lidé, kteří chtějí jíst zdravě nebo zkrátka nemají čas vařit či si na jídlo odskočit z práce.
Je to velice jednoduché a cenově dostupné. Nemusíte přemýšlet nad tím, co vařit, kolik toho sníst, abyste ubírali na váze a jídlo na celý den vám navíc bude doručeno až ke dveřím.   "Byla jsem překvapená, jak jsou jídla pestrá a hlavně velmi chutná," říká Monika Novotná, která poprvé Ježkovy krabičky takzvaně "nasadila", když chtěla zhubnout. Na skvělý servis si ale prý zvykla natolik, že si je objednává dodnes. "Je skvělé, když víte, že jíte zdravě a správně. Nemusíte nad tím vůbec přemýšlet, všechno vymyslí za vás a vy si jen otevřete krabičku a vychutnáte jídlo," pochvaluje si s tím, že byla velmi překvapena, jak dobře ji dokázala jídla zasytit a zároveň ji brzy dostat na vysněnou váhu.

Důležité je, abyste den začali snídaní. Najíst se musíte do hodiny po probuzení, tím nastartujete metabolizmus. Poté si dejte krabičku s rozestupem dvou až tří hodin a nezapomeňte, že nikdy nesmíte mít hlad. Pokud budete občas ponocovat a stane se, že vám jídlo nebude stačit, jako druhou večeři si dejte zeleninu. Během dne je nutné vypít minimálně dva litry neperlivé vody bez příchutí. Ideální je, když navíc přidáte pohyb.
Ježkova forma stravování nabízí více druhů setů krabiček. Celodenní sety jsou rozděleny na pánské /kolem 800kj/ a dámské /kolem 6000kj/. Tyto sety jsou určeny pro redukci váhy. Ostatní sety jsou doplňkové, brány jako zdravá strava, a proto jsou také kaloricky vždy na pánský příjem z údajů na celodenním setu. A na závěr reference, která je důkazem kvality Ježkových krabiček: kromě mnoha odborníků na zdravou výživu si na krabičkových dietách pochutnávali i zaměstnanci TV Nova a TV Prima!
 
 
 


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0429 s