Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníMiluška Bittnerová, Magda Malá a Petr Kolář pokřtili vánoční CD Jakuba Smolíka

30.11.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Vánoční období patří bezesporu k jednomu z mála, které přispívá ke stmelení rodiny. Vždyť kdy jindy si najdeme čas na své blízké? A sváteční, příjemnou náladu už odedávna umocňují vánoční koledy nebo písničky. Vydavatelství Supraphon právě přišlo s přesně takovou novinkou; vánoční CD Jakuba Smolíka „&Sťastné a veselé Vánoce“. Jednu z písní si zpěvák opět zazpíval se svou roztomilou dcerou Petruškou, z níž roste, dle mínění veřejnosti i odborníků, nová pěvecká hvězdička.

Křest vánočního cédéčka proběhl za přítomnosti všech, kteří se na jeho vzniku podíleli. V proslulé pražské restauraci Bredovský dvůr tedy nechyběl Petr Kolář nebo Zdeněk Barták, rolí kmotřiček se ujaly Magda Malá, Miluška Bittnerová a samozřejmě Petruška Smolíková. Křtilo se, jak se na vánoční CD sluší, bylinným likérem Radhošťská hořká. Petruška cédéčku samozřejmě připila nealkem, ovocným nápojem bez cukru - Berywhite. A protože Jakub Smolík nic nenechá náhodě, šťastnou cestu k posluchačům posvětila i kartářka Helen Stanku: „Jakub Smolík je tak oblíbeným interpretem, že moje věštba je asi zbytečná, nicméně karty potvrzují, že se tahle deska bude dobře prodávat a posluchačům přinese jen samou radost.“

V radosti a příjemné náladě se nesl i samotný křest a následný společenský večer. Hosté probírali historky z předchozích vánoc, řešili vánoční dárky, došlo dokonce i na novoroční předsevzetí. Tím nejvtipnějším byl slib jednoho z hostů, který prohlásil, že omezí přísun kofeinu. Vzhledem k tomu, kolikrát se během večera objevil u stolku s caffé Siamo, tomu nikdo nevěří.

Ačkoli jsou vánoční svátky ještě relativně daleko, blíží se krokem mílovým. Možná vám přijde právě vánoční CD Jakuba Smolíka jako milý dárek pro vaše blízké vhod. Ostatně Jakub Smolík naděloval během svého křtu hned dvakrát; jeho vánoční CD obdrželi všichni přítomní a kmotřičky navíc velmi sympatickou taštičku s kosmetikou Estée Lauder!

Zdroj: Kloboukfilm

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0329 s