Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 1.6.2023, svátek má Laura 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13451
Komentářů: 11381


MěřeníŽe nevíte, co je to Tlapková patrola?

21.11.2017   Radka Zadinová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Inu, také jsem to netušila. Ale název leccos napovídá. Tlapková patrola jsou naši chlupatí kamarádi, kteří žijí ve smyšleném městečku Adventure Bay. Že nevíte, kde to je? Inu, já také ne. To ale vůbec nevadí...

Albatros Media přináší na trh novou sérii knih - leporel pro nejmenší čtenáře, jejímž ústředním spojovacím článkem je právě Tlapková patrola. Jde o štěňata, která pod vedením svého lidského kamaráda Rydera podnikají záchranné akce, aby v jejich městě byli všichni v bezpečí. Starají se o to, aby byli ostatní spokojení, a své úkoly plní s radostí a nadšením. A samozřejmě s úspěchem.

Malí čtenáři se tedy mohou těšit na krásnou kolekci knih v dárkové krabici, která udělá radost nejen pod vánočním stromkem, ale i jako odměna za dobré chování. Edice "Moje první knihovnička" je opravdu moc hezky povedený počin nakladatelství Egmont, který osloví nejen ty nejmenší příznivce papírových příběhů, ale i jejich rodiče. Knížky jsou nádherně ilustrované, hýří barvami, formát tak akorát do ruky těch nejmenších. Každé ze čtyř leporel, jež sada obsahuje, vypráví jedno dobrodružství Tlapkové patroly, která se dokonce dostává až do hor, kde se zúčastní záchranné akce nezbedného černého pasažéra, který uvízne na ledové kře uprostřed jezera. Ale to je pouze jeden z jejich příběhů, který děti pobaví, rozesměje, připraví jim kapku napětí, jestli všechno nakonec dobře dopadne (ale nebojte se, samozřejmě, že to dobře dopadne - jinak by to ani nešlo), a potěší je krásnými ilustracemi jejich oblíbených hrdinů.

Pro nadcházející deštivé a sychravé podzimní dny je právě tato sada dobrým nápadem na to, jak je dětem zpestřit, protože u čtení a prohlížení se rozhodně nudit nebudou. Kdo tedy ještě nemáte tip na vánoční dárek, nebo svým dětem chcete udělat radost jen tak, aby vám i jim nejedno deštivé odpoledne rychleji a zábavněji uteklo, neváhejte a pořiďte svým nejmenším ratolestem nový přírůstek do jejich malých prvních knihovniček. Tlapková patrola udělá radost klukům i holčičkám. A přiznejme si to, i rodičům. Není nad to mít doma spokojené a zabavené dítě.

Tlapková patrola, nakladatelství Egmont v Albatros Media, 2017


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0463 s