Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 1.3.2024, svátek má Bedřich 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníŠkodí mi, že jsem krásná

10.12.2004   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Tak tímto výrokem občas herečka Kateřina Brožová baví čtenáře nejen bulvárních deníků. Naposledy se jím oháněla v rozhovoru pro Magazín MF DNES. Kateřina skutečně patří svým vzhledem k ženám, po nichž muži doslova touží. Někdy ale mívám pocit, že za dokonalým exteriérem se skrývá poněkud prázdné jádro a hlavně dosti pokřivená osobnost. Paní Brožovou skutečně osobně neznám, leč mám-li brát její odpovědi z posledního zmiňovaného rozhovoru jako vyjádření jejích opravdových názorů a postojů, je mi z této dámy smutno.

Pokud se totiž Brožová v rozhovoru pozastavuje nad tím, že režisér raději upřednostní herečku s méně „exkluzivním zevnějškem“, jejíž tvář se nevyznačuje dokonalostí a ještě si dovolí ji označit za zajímavou, přičemž přehlídne fakt, že by mohl sáhnout po herečce atraktivního vzezření (tj. Kateřině Brožové), nemůže čtenáře napadnout o její inteligenci nic lichotivého. A musí dát za pravdu režisérovi. Množství a způsob užití make-upu maskérem na tváři takové dle Brožové „ne příliš hezké“ herečky, může vytvořit skutečně mnoho výrazů od oslnivé krásky, až po nezajímavou šedivou bytůstku. Disponuje-li navíc tato herečka i jakousi oduševnělostí, těžko by hledal režisér lepší představitelku pro danou roli. Právě ona tvárnost by měla být hercovou základní devizou.

Paní Brožová má třeba skutečně smůlu a třeba ji opravdu řada mocných mužů chce dostat jen do postele, ale na druhou stranu pak nechápu, proč většinu svých televizních vystoupení absolvuje v kostýmech, v nichž mnohdy vypadá jako služebnice lásky z E55 a proč namluví vzkaz na erotickou linku v rámci propagace svého alba, aby po celonárodní ostudě všem tvrdila, že ji zneužili. Paní Brožová totiž zvládá tvrdit, jak je silná a rozhodná žena, ale když jí dojdou argumenty, rázem se změní ve všemi manipulovanou chudinku.

Co si také myslet o tom, když sdělí novináři MF DNES s klidem sobě vlastním, že vyhledává starší muže, protože potřebuje „zajištění“, přičemž během manželství vehementně vyprávěla v každém rozhovoru, jak potřebuje vydělávat své peníze a zůstat finančně nezávislá ne svém ex-manželovi. Kateřina je prostě buď velká lhářka, nebo neví ve svých letech, co se s ní snad ani děje.

Samozřejmě nemusíme řešit to, co nějaká Brožová vyvádí ve svém soukromém životě, ale hrubě se mi nelíbí, když svými výroky znevažuje práci českých režisérů, jak jde svým chováním špatným příkladem mladým dívkám, které touží po dokonalosti a penězích a rovněž mě napadá, co asi tak může vychovat ze své dcery jiného, než svou věrnou kopii. Navíc v době, kdy se otevřeně hovoří o domácím násilí, nechá se jednou vyfotografovat s monoklem v nemocnici po útoku manžela a poté zas pro změnu v jeho láskyplném objetí. Domácí násilí je přitom závažný problém, jenž většina žen - obětí neustojí s úsměvem, dokonalým make-upem a miliónem na kontě, ale s mnohdy podlomeným zdravím a velkou sociální nejistotou. Pan Toman, ex-manžel Brožové má sice peníze i moc, ale pokud se dopouštěl násilí na své ženě, měl za to stanout před soudem. A nebo možná více než nějaké násilí, nám paní Brožová připravila obrovské divadlo, jímž si hodlala zvýšit popularitu a připoutat zájem publika.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Hana Formánková - 11.12.2004 - 14:40

No o co paní Brožové jde co se týče manželů je více než jasné. Jenomže pan Toman nebyl tak okouzlen její krásou, jak ona si myslela a nezapomněl svůj majetek zajistit. Většina jeho majetku je součástí jeho rodinné firmy, a tak na ní paní Brožová nemá po rozvodu nárok. Když to zjistila, stal se znásilníka opět milý a vstřícný exmanžel. Paní Brožová je tak sebestředná, že mi myslí, že svou krásou každého oblbne, jenomže jí to jaksi nevychází, a tak si často protiřečí a hraje lidem divadýlko jednu nezáviské emancipované ženy a jednou týrané chudinky. Asi si nevědomuje, že není jediná krásná herečka ani jediná krásná ženy na světě.

Od: Martina - 13.12.2004 - 8:09

Upřímně myslím, že paní Brožová vlastně dodnes nevyzrála. Protože na světě bylo mnoho opravdu krásných a navíc talentovaných hereček, ale některé z nich dokázaly ustát svůj život bez podobných divadýlek...

Od: Desodores - 13.12.2004 - 22:21

Náhodou Brožová mluví pravdu ...mně se nelíbí , šilhá ..... no a málo podstatná věc je to že neumí hrát :o)

Od: Radek Dolanský - 17.12.2004 - 12:46

Bohužel u spousty lidí "prodává" obal (v tomto konkrétním případě především u chlapů). Vzpomeňme jen kult Normy Jean Bakerové. A přitom to byla, použiju-li slovníku náctiletých, obyčejná trubka. A takové trubce nezbývá než prodat co může než zkoroduje. Naštěstí je v českých zemích pořád dost lidí, které zajímá jádro.

Od: Martina - 21.12.2004 - 14:34

Obal hezký,duše prázdná,ale bez urážky, vám mužům stačí někdy opravdu relativně málo:-))))))

Od: Radek Dolanský - 21.12.2004 - 14:51

ad Martina
To tak miluju takové feministické výplody na téma chlapi jsou takoví a ženské takové.Ó, jak jsou na tom zvířata lépe, že slonice nemusí přemýšlet jestli by raději neměla sbalit mravence.

Od: Martina Bittnerová - 21.12.2004 - 15:02

Opět špatně pochopena, nejsem feministka a muže mám ráda, ale vám fakt někdy stačí dost málo,ale my ženský máme taky svoje:-)

Od: desodores - 21.12.2004 - 20:29

ženské vy mužete děkovat bohu , že nám stačí tak málo...protože jinak by nás asi nic neodtrhlo od řízečků a piva :-))))))

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0424 s