Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 11.12.2023, svátek má Dana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13633
Komentářů: 11402


MěřeníBarevné jarní koncerty - přijede i Jamie Cullum

03.12.2019   Pavla Hložková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pořadatelská agentura festivalu Colours of Ostrava se v zimním období nechoulí pod peřinu. Pouze přemisťuje akce na uzavřená koncertní pódia a na jaře přináší hned několik slibných momentů… Je libo Alice Merton, Seasick Steva, 5K HD nebo květnový koncert Jamieho Culluma v O2 universu?

Kanadsko – německá písničkářka Alice Merton se po roce vrátí do Prahy, po úspěšném vystoupení na Colours of Ostrava a vyprodaném paláci Akropolis se tentokrát 21.2. 2020 objeví  v Retro Music Hall. Ačkoli je hit No Roots, vypovídající o jejím dosavadním nomádském způsobu života, všeříkající, v Čechách už zakořenila poměrně úspěšně…

Američan žijící v Norsku Seasick Steve do Prahy v březnu přiveze své nové album. Ponese jméno Underway a rytmus dřevního country punk blues okoření i jeho vlastnoručně vyráběné kytary, banjo a především pak jeho syrový hlas. Vystoupí 25. března v Lucerna Music Baru.

Do třetice všeho dobrého do Jazzdocku zavítají rakouští 5K HD a představí své druhé studiové album High Performer, vyznačující se směsí chytlavého popu a hudebního experimentu. Úvodním singlem alba se stala píseň Crazy Talk. Jazzdock je přivítá 19. února 2020.

 

Jako lahůdku přinese Colours Selection v květnu vystoupení Jamieho Culluma. Britský zpěvák a klavírista, který dovede předvést skutečnou show, předvádí klikatou cestou od jazzu k popu a klidně zase zpět. Dokáže bubnovat i na piano, beatboxovat, skákat z piana na podium, Sinatra v teniskách jméno mé. Jeho nová deska se jmenuje Taller a přijede ji do O2 Universa představit 12. května 2020.

Další informace o akcích najdete na webu coloursselection.cz.Fotografie: Hanna Fasching, Danny Jungslund, Colours Selection
 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0271 s