Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 21.9.2023, svátek má Matouš 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 510
Registrovaní čtenáři: 521
Publikovaných článků: 13511
Komentářů: 11387


MěřeníHrušínský, Krampol, Sobota, Přeučil – čtveřice, co si chce stáří užít

22.06.2020   Aneta Šimonková   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Alespoň tak tomu je v novém filmu režiséra Tomáše Magnuska ´Stáří není pro sraby´. Čtveřice hereckých bardů si zahraje důchodce, kteří vyrazí na svůj poslední velký výlet. Jedním z míst, které navštíví, je Grandhotel Pupp, protože přáním kamaráda z party bylo navečeřet se v restauraci Grandhotelu a pak přespat v jednom z apartmánů.
 

„Hlavní postava, kterou hraju já, je taková nepříjemná až nerudná. Potom, co mu zemře manželka, založí takzvanou urnatour. S popelem zesnulé manželky vyrazí na výlet snů chlapů z party. Na tom je ta komedie vlastně postavená, akorát se k tomu musí přistupovat citlivě, aby to nebylo moc cynické,“ vysvětlil Jiří Krampol. Stejně jako on, i ostatní protagonisté z filmové party si pochvalují, že si natáčení užívají také díky skvělým hereckým kolegům, z nichž mnozí jsou letitými kamarády.

Jak probíhá natáčení? Mrkněte sem: https://youtu.be/rXraZF4SLtw

Režisér Tomáš Magnusek k tomu dodává: „I když se chlapi samozřejmě léta dobře znají, ve filmovém příběhu je každý z nich úplně jiný. Mají jiné vlastnosti, zájmy i politické smýšlení. Ale aby to nevypadalo, že ve filmu hrají jen důchodci… V příběhu se objeví například i mladý youtuber, vnuk jednoho z přátel, který výlet čtyř kamarádů zorganizuje. Toho hraje Robert Cejnar. Mihne se tam i zpěvačka a muzikálová herečka Natálie Grossová. Zdaleka ale nejsou jedinými mladými herci ve filmu. Víc ale zatím prozrazovat nebudu,“ uzavřel režisér s tím, že film bude natočený na konci července a premiéra se plánuje na první čtvrtletí příštího roku.
Film vznikl v rámci projektu Oživíme Česko, jehož cílem je podpořit české firmy, výrobky, služby i umění. Kromě karlovarského hotelu proběhlo natáčení například v jihočeském Jindřichově Hradci, točit se bude i na zámku Doudleby nad Orlicí, v liberecké zoo, v Ratibořicích nebo v Náchodě. A právě proto se filmu se objeví také poslanec a starosta Náchoda Jan Birke.
Zdroj: Helena Váňová Production
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.096 s