Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 28.2.2024, svátek má Lumír 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníRichman: Bohatství nejsou peníze, ale splněný sen

22.09.2020   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Food Addictors naservírovali premiéru. Klip Richman. Na první dobrou se může zdát, že song je o chlapíkovi, který se topí v penězích. V podání hrdinů, kteří si šli za svým snem, se ukazuje, že tak prvoplánové to není.
 Na začátku jsou čtyři kluci. Každý z nich má sen. Na první pohled v podstatě takový, který se minimálně mihl v hlavě každého z nás. První chlapec chce být kuchařem (kdo z nás se nepletl mámě v kuchyni). Druhý si vysní Lamborghini (asi málokdo touží po stodvacítce). Třetí kluk touží po pevné rodině (to je skoro pro každého smysl života). Čtvrtý v partě se vidí v policejní uniformě (na policajty a zloděje si hrají kluci i holky, než přijde v pubertě hra na doktora). Kluci vyrostli a v novém klipu Richman ukazují, že bohatství není "o tom mít love", jak Food Addictors rapují.

Hanz (Honza) se v kuchyni potkal se špičkou gastronomie, pracoval pro Zdeňka Pohlreicha a nyní ho čeká znovuotevření slavného podniku, který pamatuje prvorepublikovou slávu, restauraci Pelikán na pražských Příkopech. Vahe tvrdě dřel, aby si mohl dovolit Lamborghini. Samozřejmě novější model, než ke kterému vzhlížel v dětství. Fenix (Tomáš) prožil doby, kdy se dotkl dna. Dnes má krásnou ženu a roztomilého chlapečka. A poslední, Tomáš, nasazuje svůj život, aby pomáhal a chránil ten náš na jednom z nejdivočejších míst v Praze, Václavském náměstí a okolí. Všechny čtyři příběhy jsou skutečné, osudy hlavních aktérů obdivuhodné, protože oni si svůj sen splnili. Mrkněte na klip.    Tak co? Jste vy RICHMAN?   

RICHMAN
Majitelem klipu je investiční skupina RICHMAN (www.richman.capital), která zprostředkovává investiční příležitosti do různých oblastí podnikání. A námět nového klipu nejlépe znázorňuje hodnoty právě investiční skupiny RICHMAN. 


Food Addictors
Unikátní projekt gastro rapu z pohledu kuchařských profesionálů. Dvojice, kterou jste viděli v klipu Richman, Hanz a Fenix. Druhý jmenovaný je také šéfkuchař, který působí v nově otevřeném Richman Business Baru (Pitterova 13, Praha 3), kde se klip premiérově promítal. Video režíroval rovněž člověk, který se dotkl pomyslného profesního snu. Milan "Balkins" Balek má zkušenosti z Hollywoodu. A když jsme u Ameriky, ve videu se v další životní roli objeví Petr Reif, který stráží Prahu 1. Na svých cestách do USA měl několikrát možnost na vlastní kůži poznat, jak pracují američtí "cops". A Reif v novém klipu "sundá" Lukáše "SkullEvil" Mottla, wrestlera, který působí i v zahraničí. Taky můžeme říct: "Richman dream"...

www.foodaddictors.cz

 

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.171 s