Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníTomáš Řepka vydává exkluzivní kolekci triček

19.11.2020   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Fotbalová ikona, český reprezentant, legendární kapitán Sparty, hráč nejlepších lig světa, idol fanoušků AC Fiorentina a West Ham United, fotbalový expert, jeden z nejsledovanějších mužů v Česku, rebel a HellBoy Tomáš Řepka představuje svou exkluzivní oficiální kolekci oblečení.

Fanoušci Tomáše Řepky si tak dlouho o kapitánova trička psali, až se dočkali zcela nové kolekce. Ta je určena všem, kteří se nebojí rvát se životem, těm, kteří třeba zažili slávu a ovace, ale také bezmoc, pád i hořkou chuť nespravedlnosti. Všem lidem, kteří přes rány "přímo do srdce" zůstávají sami sebou a svým přístupem inspirují nebo dokonce motivují davy. Těm, se kterými se život nemazlil, čelili zášti, pomluvám či křivdám, ale dokázali vstát ze dna a žít svůj sen.

Protože, jak říká (nejen) Tomáš Řepka, žádná životní zkušenost NENÍ HANBA, ale ZKOU&SKA! Životní zkoušky nás staví na rozcestí - buď zůstaneme v prachu jako psi, anebo se vrátíme silnější a odhodlanější.

Více již bývalý kapitán osobně: “Kolekce je určena pro moje fanoušky, kteří mě o podobnou věc řadu let žádali. Každé téma, které jsme zpracovali, se dotýká mého života. A každé heslo nebo citát jsem si prožil na vlastní kůži. Doufám, že své oblíbené téma si najdou nejen Sparťani, ale všichni, kteří vědí, že prohra není padnout, ale zůstat ležet! Nikdy totiž není pozdě se zvednout a nový život žít podle vlastních pravidel bez ohledu na hodnocení okolí. A věřte mi, že vím, o čem mluvím. Vždy jsem byl bojovníkem, ať šlo o fotbal nebo o život,” uzavírá Tomáš Řepka s tím, že věří, že v jeho životním příběhu se může najít každý - a tím pádem také inspirovat. Originální kolekce je k prodeji od 2. 11. 2020.

Dvojka je totiž fotbalistovým zásadním životním číslem. Provází ho celou jeho herní kariérou, proto padla volba i na toto datum. Zájemci ji najdou na webu www.sportinator.cz.

Josef Kubínek, merchandisingový specialista firmy Sportinator k tomu dodává: “Jsme rádi, že firma Sportinator může být součástí značky Tomáše Řepky. Společně vám tak můžeme představit novou kolekci s názvem Kapitán. Sportinator nabízí možnost posílení značky skrze budování merchandisingu pro top sportovce - a my věříme, že i tato spolupráce bude velice úspěšná.”

Zdroj: Helena Váňová ProductionKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0406 s