Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 5.10.2023, svátek má Eliška 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 521
Publikovaných článků: 13535
Komentářů: 11387


MěřeníJen pro holčičky. Užijte si s dcerkou princeznovský den ve wellness

27.04.2023   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Sluníčko se nám stále nechce na nebi udržet, a tak si během jeho hry na schovávanou poradíme jinak, když budeme chtít načerpat energii. Co takhle zajít do spa? A víte, co? Dopřejte si hýčkání nejen pro sebe, ale i pro svou dcerku. Užijte si společný čas v luxusním prostředí SPA & Wellness Aquapalace Praha. 

Novinka Den pro princezny nabízí napříkad čokoládovou masáž, masku i oblíbené lakování nehtů.  Jestli něco baví všechny holčičky bez ohledu na věk, pak je to čokoláda a hýčkání kosmetickými procedurami. Rodiče si zatím mohou užít blahodárnou, relaxační aroma masáž, která jim dodá hluboký relax, uvolnění těla a nabije organismus potřebnou energií. Mezitím se o vaši dceru budou starat profesionálové celých 45 minut, a tak si i vaše malá princezna vyzkouší, jaké je to nechat o sebe pečovat. Akce je určena pro dívky od 4 do 15 let.

Správné návyky v péči o tělo pro dívky
Jedním z největších přínosů dívčího SPA je to, že se dívky mohou naučit, jak pečovat o své tělo, mysl, a tak podpořit rozvoj zdravých návyků a zvyků. Vaše dcera si osvojí, jak správně čistit a pečovat o svou pokožku, jak se zklidnit a relaxovat.

Oáza klidu a pohody
Spa & Wellness Aquapalace Praha se nachází v Čestlicích, v prvním patře hlavního vstupu do Aquapalace Praha a nabízí kompletní péči o tělo a pleť. Užijete si příjemnou atmosféru a odpočinete si od každodenního shonu, životního stresu a načerpejte energii z široké nabídky služeb. Budete jako v bavlnce a dopřejete si péči od nejlepších odborníků v oboru kosmetiky, pedikúry, manikúry a celotělových masáží. Zažijte vy i vaše malá princezna dávku odpočinku a hýčkání v luxusním prostředí. Chvíle strávené s vaší dcerou ve Spa & Wellness Aquapalace Praha se pro vás obě stanou nezapomenutým zážitkem.

Více informací naleznete ZDE. Rezervovat se můžete na telefonu: +420 739 341 082, osobně na recepci nebo na recepcespa@aquapalace.cz

Zdroj: Aquapalace

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.053 s