Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 5.10.2023, svátek má Eliška 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 521
Publikovaných článků: 13535
Komentářů: 11387


MěřeníArmy den v Atriu Flora se blíží. Co vás čeká?

09.05.2023   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Již za pár dní se opět můžete těšit na oblíbený Army den v Atriu Flora. Událost se uskuteční 13. května a bude ji provázet nabitý program plný zábavy.
 

Šestý ročník oblíbené prezentační akce je po roce opět tady. Atrium Flora bude již tradičně v jeden den hostit Armádu České republiky, Hradní stráž, Vojenskou policii a další složky resortu Ministerstva obrany. Společně si pro vás připravily zábavný celodenní program, který je určen jak pro velké, tak i pro malé návštěvníky. Přijďte v sobotu 13. května na Floru a užijte si populární Army den. A co vše na vás čeká?

Akce odstartuje již v 9:00 a probíhat bude až do 18:00. Kromě toho nejzajímavějšího, co nabízí armádní technika a výzbroj, se můžete těšit také na bohatý doprovodný program, který si užije celá rodina. Je sestaven z jednotlivých programových bloků, které se budou opakovat. Takže ať přijdete dopoledne, či odpoledne, nic vám neuteče.

Vojáci vám v čase od 10:15, dále pak od 12:15 a ještě jednou od 15:15 předvedou ukázku bojového umění zblízka, následně opět ve třech blocích ukázku vojenské kynologie a slaňování nebo při přehlídce představí svoji výstroj. Na hlavním pódiu se ještě můžete opakovaně těšit na karate v podání ASC Dukla Praha nebo na vystoupení vojenských hudebníků.

V rámci akce se budete potkávat s válečnými veterány a při besedě si pak můžete poslechnout jejich vyprávění autentických zážitků. Beseda, která bude od 11:00 probíhat v kinosále, bude jistě plná obohacujících poznatků a zajímavých historek. Pokud nestihnete dopolední povídání s válečnými veterány, nevadí, beseda bude probíhat ještě jednou od 16 hodin.

Ve venkovní části vystoupení se můžete těšit na exhibiční vystoupení Čestné stráže AČR, a to v 11:30, 13:30 a 17:00. Dále vás čeká hudební a taneční vystoupení vojenského uměleckého souboru Ondráš.
A pokud patříte mezi sběratele podpisů, mezi 14. a 15. hodinou si můžete přijít ulovit autogram profesionálních sportovců z Dukly.
Celá akce s bohatým programem je pro veřejnost zdarma. Nenechte si tuto událost ujít a přijďte 13. května do Atria Flora.
Kompletní program najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora.            

Zdroj: Double-U PR, s. r. o.

 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0251 s