Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 1.3.2024, svátek má Bedřich 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníZ pustého ostrova rovnou do 3D vesmírné galaxie. Survivor dorazil na premiéru

17.05.2023   Aneta Šimonková   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Žaneta, Kristián, Matěj, Tomáš, Pítr a další známé tváře, které nyní diváci vídají na svých televizních obrazovkách v reality show Survivor Česko & Slovensko, se přišly podívat na nejnovější komiksový film z dílny Marvel Strážci Galaxie: Volume 3. Aktuální soutěžící se na slavnostní premiéře v pražském IMAX setkali i s loňským vítězem přeživší soutěže Vláďou.
 

Nejen soutěžící reality show Survivor přilákal do kina nový film. Na premiéře ukázala své těhotenské bříško Monika Leová, která je očekává příchod již druhého potomka. V doprovodu své kamarádky vynesla stylový outfit krásná herečka Radka Pavlovčinová. Hned za ní dorazila modelka a herečka Barbora Mottlová. Sportovec Roman Šebrle dorazil na premiéru nového snímku se svou dcerou Kateřinou. Stejně tak Lejla Abbasová dorazila v doprovodu svého potomka, syna Davida. Naomi Adachi se před fotografy pochlubila svým novým přítelem skateboardistou. Půvabná herečka Sára Rychlíková, kterou mohou nyní diváci vídat v seriálu Dobré zprávy, dorazila na premiéru v doprovodu své kamarádky. Z pustého ostrova v Dominikánské republice dorazila již zmíněná banda ze Survivora. Žaneta se svým kamarádem Kristiánem, kteří se spolu seznámili na ostrově. Stejně tak Matěj a Tomáš, kteří byli v soutěži velkými favority. Nechyběl ani Pítr s Gabi, kteří se spolu seznámili v reality show Love Island a nyní tvoří pár. Dále se na premiéře ukázal také zpěvák Marian Vojtko s přítelkyní, moderátor Petr Vojnar a další.

Strážci Galaxie: Volume 3, jak už název napovídá, jsou třetím a nejspíše také posledním dílem stejnojmenné trilogie. První díl (Strážci Galaxie) byl uveden do kin v roce 2014 a následné pokračování (Strážci Galaxie Vol. 2) v roce 2017. Všechny díly vznikaly pod režií Jamese Gunna. Mimo svou sérii se postavy Strážců Galaxie objevili i v dějové lince slavných Avengers (Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame nebo Thor: Láska jako hrom). Diváci se opět mohou těšit na Chrise Pratta (Peter Quill), Zoe Saldanu (Gamora), Dave Bautistu (Drax), Vina Diesela (Groot) a Bradleyho Coopera (Rocket) v hlavních rolích.

Cinema City uvádí film Strážci Galaxie: Volume 3 v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve svých speciálních formátech, kterým jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

Zdroj: PResscode CZKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0254 s