Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 1.6.2023, svátek má Laura 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13451
Komentářů: 11381


MěřeníJak se vám žije se zvířaty?

07.04.2005   Martina Bittnerová   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jsem chovatelkou čtyřech těžko zkrotitelných osmáků degu. Zažívám s nimi denně spoustu komických a velmi krásných okamžiků. I mezi Vámi čtenáři se najde jistě spousta chovatelů všemožných tvorečků, které Vám přináší do života radost. A tak nás v redakci napadlo, že by bylo zajímavé i pro ostatní čtenáře, pokud byste se na stránkách Nerawebu, resp. rubriky Světem zvířat, podělili o své chovatelské zážitky, úspěchy či neúspěchy. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail: redakce@neraweb.cz. Ty nejzajímavější odměníme knihou.

Předběžná uzávěrka této malé literární soutěže: 30. září 2005


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Daniel - 7.4.2005 - 8:34

Todle je moc dobrej napad!Uz se na ty pribehy jako ctenar tesim... Bratranec ma krecky a nekdy je to rodeo...

Od: Karel - 29.4.2005 - 23:14

Chovam
Doma chovame segru, a jak roste, zvire jedno:-)

Od: anonym - 27.9.2005 - 23:35

Dobrý den,

je mi už 34 let, jsem mamkou 7 letého nezbedného mimina Jakoubka ( řekla jsem mu, že pro každou mámu je to její dítě stále mimino).
Vzhledem k tomu, že miluji zvířátka, jsem po záminkou dárečku pro synka koupila ve zverimexu zakrslou králici, jenž dostala jméno ňufinka. Nebyla však zakrslá dlouho, hodně papala a tak má nyní 3,5 kila živé váhy. k tomu všemu nám ještě přibylo ubohé koťáko z útulku. po vyléčení všemožných nemocí je z ní po 3 letech tlustá veliká kočička, která ovládá celou rodinu a je rozmazlována hlavně manželem.
Minulý týden, když jsem šla vyzvednout miminko ze školy, se mi přihodilo něco neuvěřitelného. Na školním pozemku jsem spatřila laboratorního potkánka, jak si to vykračuje směrem ke školní jídelně. Když mě uviděl, změnil směr a zamířil ke mě. Potom zahájil velmi rychlou akci, kterou musel mít předem dobře promyšlenou - skočil mi na tenisku a bleskurychle se mi vyšplhal nohavící až na zadek. Držel se jak klíště a tak jsem si ho takto v džínách přinesla až domů. Tak už máme doma i potkana. Kočička to velmi těžce nese, flegmatické králici je to jedno, Miminu se to líbí a manželovi přibyl další podněcovač alergie ( má chudák astma a alergii na chlupatá zvířátka).Včera mi řekl, že se mu zdá, jakoby na něj u nás doma vykukovalo z každého koutu něco chlupatého. Kdyby náhodou někdo toho malého potkánka chtěl, ráda ho předám do jiných dobrých rukou, už je krásně vykrmený, odblešený, čistý a velmi velmi mazaný. Stačí napsat na zuzanka.praha@seznam.cz. zájemci dovezu, přidám krmení a možná i milion korun:)

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0319 s