Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 1.3.2021, svátek má Bedřich 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 504
Registrovaní čtenáři: 513
Publikovaných článků: 13022
Komentářů: 11216


MěřeníČeské celebrity koušou

12.05.2005   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Původně jsem chtěla ukázat své překladatelské neumění a vytáhnout nějaký ten drb ze světa známých hvězdiček za velkou louží, a proto jsem v honbě za senzací prolistovala několik webů, které se podobnými věcmi zabývají, jenomže ouha, stejně jako v Čechách se vztah herce Podhůrského se zpěvačkou Bartošovou řeší hned v několika plátcích najednou, tak i v těch zahraničních to neprobíhá jinak.

Někde dokonce i o trochu hůř. Věru, nedělá se u nás špatný bulvár. Za nejhorší nešvar toho českého ale považuji, že jakákoliv osoba pelešící se (s odpuštěním) s nějakým rádoby známým mužem, či ženou se díky bulváru stává celebritou. Nic nemusí umět, dokonce nemusí ani mít něco v hlavě, ale už jsou zapasováni mezi ty, z nichž alespoň dobrá třetina, na rozdíl od těchto rychlokvašek, něco umí, když už nic, alespoň baví lid veřejný, jenž po celodenní dřině rád zasedá k obrazovce.
Tím pádem víme, kolik zubních kartáčků přinesl Kája Gott své milé Macháčkové do motolské nemocnice, nebo co si zas za novou a poutavou žalobu vymyslel manžel paní Michalové, alias Vondráčkové, Martin.

Nikdo to nemusí číst, možná namítnete, a já s tím zcela souhlasím. Na druhou stranu člověk by se měl orientovat ve všem, nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit.
Bohužel v Čechách trpí bulvár pocitem méněcennosti malého plácku, kde se pohybuje určitá skupinka figurek, přičemž se jich vyskytuje tak zoufale málo, že je nutné pár figurek do hry přihodit a tím se do ní dostanou kdejací exoti typu bývalá pornoherečka, či striptér.
Vůbec není důležité, co kdy kde dělali, ale hlavně to musí šokovat!
Otrok bulváru prahnoucí po nehynoucí slávě pak kromě milenek vytahuje temnou minulost svých nebohých předků a s ďábelským úsměvem světu tvrdí: „Právě moje praprababička kamarádila s Alžbětou Báthory.“

Přesto kdo nechce plnit přední stránky bulváru, je kupodivu neplní. Jen některé jedince vyžene snaha o publicitu k tomu, že zvednou telefon a své problémy svěří příslušné redakci. Takové zoufalce ale musíme spíše politovat, protože oni za to snad ani nemohou. Závislost na popularitě se rovná drogovému opojení a tam, kde jí ubývá, se jednoduše musí pomoci a třeba i tím, že si na pár nocí nabrnknu „erosenku“ se závislostí na alkoholu, jen ať má bulvár o čem psát a Čech se má čemu divit.
Z výše zmíněných důvodů proto upřímně přeji Kájovi Gottovi jeho zástupy vnadných milenek, Helence Martina i s celou plejádou žalob a panu Podhůrskému vášnivé polibky s ex-manželkou.

Inu, kdo se zakousne do koláče slávy, už těžko povolí, ale musí počítat s tím, že psí stisk někdy trochu bolí…


Zdroj obrázku:google.com


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Hanka - 12.5.2005 - 9:05

bohuzel
muj poznatek z jízdy MHD: dríve lidi cetli ruzné noviny... dnes ctivo spíse pripomíná omalovánky. Vzdycky bylo zdarma k dispozici Metro (deník). To je mozná porád, ale spís to vypadá, ze se dává zdarma do stojanu Blesk... to jsem si myslela, ze je spís ctivo pubertáku, tedy aspon to tak bývalo... dnes ne, dnes je to kvalitní a seriozní bulvár. Nechápacka, fakt, s prítelem se vzdycky bavíme tím, ze si denní tisk precteme v metru a kdyby nekdo otocil drív na dalsí stránku, tedy vsichni, nebo ten, co ne, by byl daleko, tak zbytek se dozvíme na netu. Ale co povazuju za docela slusný výprask, ze lidi tomu verí.

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0676 s