Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 1.3.2021, svátek má Bedřich 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 504
Registrovaní čtenáři: 513
Publikovaných článků: 13022
Komentářů: 11216


MěřeníKam až sahá drzost městských činitelů ?

02.05.2002   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ten, kdo alespoň prolistoval čtvrté číslo měsíčníku "LISTY NERATOVICKÉ RADNICE" zjistil, že narozdíl od předchozích je v tomto věnována kupodivu místním ochotnickým spolkům část strany sedm, osm a devět.

Kdo se začetl pozorněji, objevil na straně sedm citaci z diskuse z NeraWeb fóra s názvem: "Kultura za všechny prachy" a to přímo mou reakci a odpověď paní/slečny Klimešové, kdy si vybrali tu s obligátně lacinou výčitkou výše jmenované dámy, že ona se narozdíl ode mě podepsat pod svůj příspěvek nestydí. Přičemž o pár řádků níže se objevilo mé civilní jméno a rovněž v sekci redakce na stejnojmenném webu každý najde mé celé křestní jméno a příjmení, e-mail a webovou stránku. Tudíž příspěvek takto vytržený z kontextu mě poškozuje. Mohu se klidně domnívat, že záměrně.
Na citaci z jiného média není nic špatného, až na to, že v tomto případě se nějak odpovědná redaktorka paní Mgr. Ludmila Vítková zapomněla zeptat mě a provozovatele NeraWebu pana Černého, zda s přetištěním souhlasíme. Kdybych si totiž dotyčný výtisk nevyzvedla ze schránky, ani netuším, kde a jak se zneužívá mé jméno a operuje s mými názory.
Tyto nepochopitelné způsoby mi připomínají praktiky tisku před rokem 1989, kdy vězel v rukou jediné mocné strany a ta si mohla dovolit úplně vše. Ale žijeme snad v jiné době, tento web patří do soukromých rukou a ani město nemá právo jakkoliv nakládat bez souhlasu provozovatele a autora se zde uveřejněnými informacemi.
Ovšem dlužno paradoxně podotknout, že pokud si opravdu pečlivě prostudujete texty v "Listech" týkající se divadla, opět se zde mluví o tom, co všechno spolek Havlíček dokázal, nastudoval, předvedl, ale kdy se bude konat jaké představení, se opět nedozvídáme. Čímž nás znovu může napadnout něco o neprůhlednosti činnosti tohoto spolku.
Celá diskuse o spolku Havlíček ve výše zmíněném fóru byla jednoduše radnici velice nepohodlná a tak se rozhodla tzv. "napravit" coby finanční přispěvatel aktivit spolku sobě i jemu reputaci. A k tomu alibisticky zneužila, aniž by se obtěžovalo někoho zeptat, příspěvek z této diskuse, který jim zapadl do celkové koncepce čísla.
Pochopitelně se pan M.Černý i já písemně obrátil na odpovědnou redaktorku "Listu" paní Mgr. Vítkovou s žádostí o prostor k uveřejnění našeho stanoviska v příštím čísle a o omluvu. Teď už záleží na paní Mgr. Vítkové, jaké stanovisko zaujme k celé záležitosti.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0668 s