Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 7.6.2023, svátek má Iveta a Slavoj 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13455
Komentářů: 11382


MěřeníCzechMet 2005

07.08.2005   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Po zralé a dlouhé úvaze jsem se rozhodla po vzoru přátel technařů k tomu, že uspořádám mega super hyper turné po Evropě pod názvem CzechMet 2005. Kdy my Češi ukážeme celé Evropě, jaké grády má česká trash a death metalová hudební scéna. Připojit se může každý, vždyť v jednotě je síla!

Jak se připravit na cestu

Především se musíte naučit alespoň padesát sprostých nadávek v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině a rovněž co nejšťavnatější označení pro příslušníky policie jednotlivých zemí. Dále bych pro lepší fyzickou kondici doporučila lekce boxu a hod cihlou. K tomu musíte určitě naposlouchat kvanta metalové muziky, aniž by vám praskly ušní bubínky, protože o to v naší akci jde! Pochopitelně se musí i při této hudbě usínat a vstávat. Trénink vás čeká tvrdý, ale ovoce, jež sklidíte, bude sladké.


Co si na cestu sbalit


Nebudu vás unavovat popisy a tak seznam bude stručný a jasný:
1. co nejvíce nahrávek trash a death metalové scény, čím více budou zpěváci řvát a chrchlat tím lépe!
2. pro ranní rozbřesk kompletní diskografii Michala Davida. Po desátém opakování hitu Nonstop už místní obyvatelé nebudou potřebovat ani rohypnol.
3. alespoň dvě baseballové pálky, alternativně si vystačíte s nohami od stolu. Pamatujte, že v boji přijdete určitě o zbraně!
4. nejméně dvacet poctivých cihel, čím tvrdší tím lepší. Kameny nasbíráte na místě, ale pro jistotu si zabalte pár apartních šutráčků sebou.
5. pytel marihuany pro veselejší mysl.
6. třicet litrů alkoholu pro začátek.
7. pár pilulí extáze, ať to všechno vydržíte!Co si sebou rozhodně neberte:


1. toaletní papír
2. suché wc
3. čisté ručníky
4. jakékoliv hygienické prostředky.Bez čeho se neobejdete na cestách

Kromě platného pasu, i když falešný také jistě postačí, si sežeňte slušnou aparaturu a hlavně dodávku, v níž se budete po Evropě přemísťovat!


Tak neváhejte a hlaste se pod tímto článkem. Evropa je nám otevřená a musíme si to taky užít!

Zdroj fotografie:
www.gargula.cjb.net /
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Hana Formánková - 8.8.2005 - 8:50

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Od: Hanka - 8.8.2005 - 8:56

:-)
Cas tlací, prípravy budou stát dost energie. Já bych to proto prohodila, nejprve bych si procvicila ty hody cihlama a posilovala, aby úder být dostatecne silný, ne, ze by policisté byli tak odolní, ale jejich výstroj ano, takze rány budou muset být tvrdé. A co tam chybí urcite, v tom výctu na prípravu: PORÁDNÉ TETOVÁNÍ. Bez toho se to neobejde, cím více obrázku a cím barevnejsí, tím dojemnejsí pohled na zkrvavenou tvár i takového svalovatého drsnáka. No, mám co delat! Pokud ale samozrejme nestihnu naposlouchat dostatecne mnozství té hudby (myslím, ze stací i málo, vázne, opakování matka moudrosti, stejne by domorodci nepoznali, ze uz skladba dávno zkoncila a hraje jiz dvacátá dalsí, originální a zcela jiná), urcite si ji vezmu s sebou, to zas cestne slibuju. Dnes odpoledne jdu pro ty odborné slovníky

Od: Martina Bittnerová - 8.8.2005 - 8:59

Hanka- individuální výzdobě se meze nekladou:-)

Od: 3lipy - 8.8.2005 - 9:41

Martina
Tak to se ti povedlo-vtipné, věcné.A policiii s sebou jako doprovod. Ta by u takovýchto akci měla být vždy. Sledovat a zasahovat průběžně.

Od: Martina Bittnerová - 8.8.2005 - 10:13

O policejní doprovod se myslím postarají bezpečnostní složky tamních zemí...

Od: Hanka - 8.8.2005 - 10:29

Práve. A mozná se budeme divit, jak si to ohlídají tam. Jenze tam mozná budou tamní obyvatelé rádi.

Od: Martina Bittnerová - 8.8.2005 - 10:40

S ohledem na to, že jedním z úkolů policie je chránit majetek a pořádek, tak budou určitě rádi...
Navíc si umí celkem jednoduše vypočítat, že veškeré škody na policejních autech apod. zaplatí všichni ze svých daní...Takže budou souhlasit s tím, aby k těmto škodám vůbec nedošlo...

Od: Hanka - 8.8.2005 - 10:59

Tak, ani tady nejsou lidi hloupí. Oni by taky byli rádi. Ale musel by jim nekdo, komu verí, ríci, ze je to dobre, ze by nás to stálo hodne penízku, kdyby se to tu nicilo. Ale jak to tu sleduju, mám pocit, ze i mezi sebou si Cesi neumejí utrídit v hlave, co vlastne chtejí. Tady jsme se naucili ctít osobnost ci stranu a ta, co rekne, zpochybní, atd., to je svaté a jasná, neoddiskutovatelná pravda. Noviny to tak písí, tak to tak je. Kdysi by to lidi mozná sami nazývali Kocourkov. Martino, co se týce demokracie a svobody slova (dle tvého minulého clánku), más pravdu, muzes napsat/ríci, co chces, ale musís se smírit s tím, ze te vetsina svobodne písících bude urázet a obvinovat z úplatku od CSSD, nazývat vsím mozným, to se tu muze. Jednolitost názoru jsme kritizovali práve za drívejsích mravu a dnes ji po tobe budou chtít zas. Já bych navrhovala zrusit nejen ty, co vládnou, ale i policii-u nás. Je preci pri takovýchto akcích zbytecná.

Od: Martina Bittnerová - 8.8.2005 - 11:02

Hanka - samozřejmě a orientace na anarchii, to naší zemi určitě pomůže:-)

Od: Martina - 8.8.2005 - 11:03

Ještě jsem na nohavica.cz objevila sladkobolnou píseň p. Nohavici, ten pán taky nepochopil, o co jde...No nic.
Jaromír Nohavica - Už zase bijou děti

Už zase bijou děti plastikovými kyji
už zase vzduchem letí slova o anarchii
a jako v listopadu z oblohy padá voda
a s obrněnci vzadu klopýtá nesvoboda

Mám jenom holé ruce a tluču na bubínek
rytmus, jímž klepe srdce bolavé od vzpomínek
už zase se mi vrací zarostlé lesní stezky
přejetí vlakem ptáci a prázdné esemesky

Z ulice do pokoje zní píseň obehraná
neptej se lásko moje, komu teď zvoní hrana
ta hrana zvoní tobě, nad loukou plnou smetí
v téhleté divné době, kdy zase bijou děti

Kdy zase bijou děti, kdy zase bijou děti, kdy zase bijou děti...

Od: Hanka - 8.8.2005 - 11:35

Martino,
Jaromír Nohavica je muj oblíbenec, práve kvuli tem slovum a schopnostem je tak krásne poslepovat, Kometa mi asi porád bude vhánet mi tolik príjemnou husí kuzi, která me pokryje, slysím-li neco, co lahodí mému uchu a mozek prekládá slova do predstav, porád pri ní budu videt nekde za vícky nekonecný Vesmír a svoji marnost a pri, Zatím, co se koupes, zvlástní chvení zas v jiných mozkových centrech. Ale není sám, který me pri ctení takovýchto zpráv, nepredstavitelne stve svým pocitem, ze kdyz ta slova krásne slepí, ze jsou pravda. Nekdy si ríkám, ze to "umelecké" pusobení v dení tady nebývá to nejstastnejsí, dobre se tomu verí, protoze preci "Nohavica je kalibr". Pro mne ale není Buh, asi to vidí jinak, mozná vidí jen to mlácení, mozná na to mají prílis osobní pohled. Proc ne, i jeho se demokracie týká, jen me trosku mrzí, ze jsem od neho treba neslysela písnicky na jiná témata, která nejsou tolik videt. Myslím, ze od neho budu spís poslouchat ty milé, legracní, pak ty provonené nehou a ty hluboké az hloubavé. Jsem ráda, zes na to upozornila, kdyby to náhodou vyslo na dobovém CD a já to zbrkle koupila, asi bych byla hodne zklamaná. No, verím, ze se jeho tvorba pro touhu poslechovosti a nutnosti sdelovat vdecnou pravdu, neuchýlí tímto smerem. Byla by to docela skoda. Taky me udivuje, ze se tady ty názory tak otevrene a barvite sdelují, kdyz je tu taková totalita, co si vzpomínám, v tech jmenovaných dobách, kdy se bily deti, nebyl úplne tím nejvetsím pojmem, co se hrdinství týce.

Od: Martina - 8.8.2005 - 12:09

Jen by mě zajímalo, čí děti vlastně bili policisté... Mít za dceru odredovanou nemytou pozituru, která mluví hůř jak dlaždič, asi bych si to šla hodit. Taky jsem bývala v pubertě avantgardní ďábel, ale vždycky to mělo nějakou noblesu...

Od: Hanka - 8.8.2005 - 12:19

Martina
Ani dnes si nepripadám jak skoroduchodkyne, nicméne, jsou veci, pro které bych (dle tech pikantních snímku), vyzadovala preci trochu soukromí.

Tak me napadá, on tam pan Nohavica byl?

Od: Martina Bittnerová - 8.8.2005 - 13:12

Hanka- no jo, to víš, jsi out, proto chceš soukromí!
No možná tam byla Nohavicova dítka, když zpívá tklivě, že mu je bijou:-)

Od: Hanka - 8.8.2005 - 13:27

Martino,
No jo, jenze vís, jak bych se znemoznila, kdyby to tam vsichni videli, ze neumím tak krásne curat? Ale na CzechMet 2005 zacnu trénovat, tam uz se tomu asi nevyhnu.

Fakt by me to zajímalo. Me totiz prekvapuje, ze o tom takhle otevrene umelci zpívají, hovorí, jako by tam byli. A jak na to koukám, není problém jen tak mirnixtirnix prirovnat k "máme holé ruce"... snad to nebyl ten hosan co tam lezel na zádech v sexyzáberu ;-)

Od: Martina - 8.8.2005 - 13:47

Hanka- no ten měl holého i něco jiného.-)
Ale nejsem si jistá, jestli tím holým byla míněna ta hůl...Viděla jsem i lepší.-) Navíc drogy a alkohol po čase působí impotentně...Takže Hani budeš muset bohužel lovit asi jinde:-))))))))))))))))))))))

Od: Hanka - 8.8.2005 - 14:28

Martina
asi jo... tohle je takový "vrabec na strese", rozhodne ne "holub v hrsti". V hrsti sice jo, ale spís se to podobalo tomu vrabci, nez holubovi. Kazdopádne tam není ani porádne videt, v té hrsti... takze i té impotenci verím. Jestli on byl zrovna to zbité díte, tak to verím, ze to muselo porádne bolet. Takze snad na CzechMetu budou kvalitnejsí kousky. Preci jen, je to první rocník, nemuselo by tam být tolik fetaku. Docela marné pro nekteré plátky by nebyl ani ten záber toho gynekologického degustéra. To pak nekoho nastve, kdyz se tak pekne deti baví, ze zacnou vopruzovat policajti, to je jasná zpráva

Od: Hana Formánková - 8.8.2005 - 15:20

No jo pan Nohavica taky trpí totalitním syndromem, a tak se zastává těch hodných dětiček, co si v klidu a pohodě fetujou, přešlapujou zdrogovaný a opilý z nohy na nohu s flaškou v ruce a říkaj tomu tanec a občas si hoděj cihlou po policajtech.Chudáci dětičky ti ošklivý policajti jim nedopřejou žádnou zábavu.

Od: Hana Formánková - 8.8.2005 - 15:23

Martina
Hlásm se do prvních řad, jsen trénovaná. Už týden za námi opravují barák, od rána do večera drčí sbíječka. čož je to nejlepší techno, tak to nahraju a přidám do placu. Cihel z bourání bude dost, mohu vzít i pro ostatní. Tetování nestihnu, takže hodím na sebe nějaký vobtisky. Fekální či dlaždičový slovník mám bohatý.

Od: Hanka - 8.8.2005 - 15:30

Hana F.
:-))) Tak deset cihel si zamlouvám. Jeste se budes muset naucit curat do vrchu, já taky budu trénovat. Nám zas jezdí vlastne pod okny kamióny, v noci je to, jak kdyby mi jezdily u hlavy, takze taky nemusím utrácet za dobrou muziku, bude pestrý výber, a superorálek, jako na tech foteckách, tesím se.

Od: Martina - 8.8.2005 - 18:34

Začala jsem pracovat na tom, abych měla slušné dredy:-)
Jinak cihel si nakradu dost, zrovna rekonstruují nějaký domy v ulici a navíc tu mají sbírku echtovních dlažebních kostek.
Ale tak nějak mě napadá v mládí jsem se válela při jedné písni po podlaze paláce kultury, před čtyřmi roky jsem třeba zas ve dvě ráno vyřvávala na celý Chlum u Třeboně hit od jedné nejmenované kapely a nedaleko stáli příslušníci policie. Nikdy se mi nic nestalo! Nikdo na mě nazaútočil, tak čím to asi bude...

Od: Marcela S. - 9.8.2005 - 8:46

Nějak nechápu o co Vám jde ? Já sice nekouřím, nepiju, nemám ráda techno, ALE : pokud si technaři najdou louku (dokonce si ji pronajmou), tak PROČ je nenecháme ať si tam dělají co chtějí ? Kdo bude rozhodovat co je v mezích "normálnosti", co nepobuřuje "nás slušné občany" ?! Fuj oškliví feťáci - vymlátíme to z nich ? Kdo to rozhodl ? No jistě, noblesní to není ... A nutí Vás někdo tam jet a pařit s nima ? Mám jen obavy aby se někdo nerozhodl, že mám nějaké divné názory a nevzal mne obuškem po hlavě ...

Od: Martina - 9.8.2005 - 8:59

Nejde tu o nic, je to jen taková hra.

Od: Hanka - 9.8.2005 - 8:59

Marcela S.
Zas takové obavy nemás, kdyz se nebojís psát. Celkove bych rekla, ze ti, co kritizují zákrok policie, mají víc pro strach udeláno, netýká se to tebe, ale ta srovnání s revolucí, atp., no nic. Podívej, kdysi jsem byla na festivalu ve Svojsicích, byl to klidný, folkový festival. I tam se místní bourili, ze je tam binec a ze je to rusí. A to byl tradicní, povolený festival a splnoval to, co splnovat mel. Kdyz si koupís pozemek, taky si musís vybehat stavební povolení, které ti nedají jen tak, pekne musís predlozit plány, zda to bude vyhovovat. Oni totiz se ti úcastníci nepohybují jen po té louce, ale i po okolí, kde delají neporádek, takze neboj... nebo, tobe uz dal nekdo za názor obuchem po hlave?

Od: Hanka - 9.8.2005 - 9:05

Jeste k tem Svojsicím...
a dnes uz se tam díky tomu nekoná. Presunuli ho do Pardubic. Nikdo není rád, preci jen, tu atmosféru to nenahradí, potom Svojsický Slunovrat, jak krásne to zní a je to v Pardubicích. Ale vsichni to chápou. A respektují. A o tom to je. Kdyz vidím, jak jsou znicené místa treba i chránených krajinných oblastí, jak lidi lezou na zakázaná místa, pokuty, nepokuty, hrozby, nehrozby, ríkám si skoro, ze bych to zavrela vsechno.

Od: Martina Bittnerová - 9.8.2005 - 9:11

Hanka - já byla na mnohem brutálnějších akcích:-) Taková rvačka na metalové zábavě apod. Nikdy se nikomu nic ze strany policie nestalo, byla jsem i na akcích, kde se neplatilo vstupné a byly venku, hřměla tam rocková hudba, lidé popíjeli, kouřili trávu a možná se cpali ještě dalším... Opět se nikomu nic nestalo. Možná to ale bude tím, že to neprobíhalo na louce a že ke komfortu lidí sloužily i ty trapné záležitosti jako voda, záchodky a odpadkové koše...A že pořadatel se v klíčovém okamžiku neskrýval a nenamlouval majitelům, že na té akci bude sto lidí...

Od: Hanka - 9.8.2005 - 9:34

Martina
verím tomu. Jenze to je práve ono. Mám pocit, ze nekterí tu chtejí svobodu bez hranic a pritom porádek, útulno, abychom mohli být hrdí na to, ze jsme Cesi a ze to tu má úroven. A nekdo hold nechápe, ze to nejde, ze to ty mantinely musí mít. Myslím si také, ze svobody je tu az az, kdyz se chovás slusne a nic neporusujes, pak se ti nic nestane... jenze, to není nutné vysvetlovat tobe.

Od: 3lipy - 9.8.2005 - 12:10

Marina + Hanka
Za sebe dodávám:Nejsem stádový typ a řídím se intuicí. Ihned po brutálním zásahu policie, kdy ještě nikdo žádný názor nevyslovil, jsem prohlásila, že je to špatně. Na rozdíl od mého mužského. Shodujem se v tom, že policie by měla být na místě vždy, neschodujeme se jen v provedení a brutalitě zásahu. Myslíte si, že
herci Kačer a J. Jirásková a další, kteří dnes v LUCERNĚ budou podepisovat petici proti brutalitě, jsou příznivci anarchie?

Od: Martina Bittnerová - 9.8.2005 - 12:13

3lipy-a já budu opakovat pořád dokola jak kafemlejnek, oprávněnost zásahu a jeho sílu musí hodnotit odborníci a ne s. Jirásková, p Kačer a další, ani ty ani já, ani nikdo jiný!

Od: Hanka - 9.8.2005 - 12:34

3lipy
Taky verím, ze to odborníci vyresí spravedlive. Herci, zpeváci, atd., ac, jak jsem sama priznala, nekteré mám ráda, také nejsou u mne vseználci, navíc, nebyli tam, tedy vedí asi tolik co my, to co písí, ukazují, média. Tedy, kam se staví, je vlastne jejich názor, jen to, ze dobre hrají/zpívají, pro mne není dukaz pravdy. Policii, tedy zásahovým jednotkám, verím, protoze vím, ze tam uz musí být jó pripravení a znalí, jen tak nekdo se mezi ne nedostane. Pokud jsi hned po brutálním zásahu ukázaném v televizi byla presvedcena, ze to vidís správne, pak verím, ze az tady bude dzungle, budou sem jezdit cizí národnosti, ruzná individua, ap., delat bordel, budes spokojená. Já tedy ne, me teda prílis presvedciví nepripadají. A mám takový pocit, ze v dnesní politické situaci by zádný zásah nebyl primerený. Bud by se deti bily málo, nebo moc. Jdi, prosím te, jdi jim vysvetlit, jak meli zasahovat, kdyz jsi to tak presne vedela a vís, jak by to melo vypadat a jaká situace tam byla.

Od: Hanka - 9.8.2005 - 12:55

A jeste neco
Kdepak se zrovna vzaly ty kamery, aby tu brutalitu natocil? Není i to tak trochu dukaz, ze na zásah byl nekdo "mediálne pripraven"? Premýslel o tom vubec nekdo? Evidentne se na to cekalo. Dojemný tah... pripomínající 17. listopad 89... jak krásné je si zavzpomínat. Jenze tady to nebyl boj o svobodu, byly tu stávky, demonstrace, fotbaly, hokeje, to je aktuální porád. A nikdo nikoho zbytecne nemlátí

Od: Hana Formánková - 10.8.2005 - 9:44

3lipy
Tohle je stejný princip jako když tě nědko napadnem chce tě znásilnit a ty se bráníš a zraníš útočníka a tebe pak soudí za nepřimeřenou obranu. Mně to řpijde postavený na hlavu ,že zákon chráí útočníky, prtože porušuje -li někdo zákon, doupouští-li se násilí. musí počítat s tím, že i on může přijít k újmě na zdraví. Měl by to být trest za jeho agresi a ne aby byl odsouzen napadený za to že se bránil. Člověk, který se brání je ve stresu a neuvažuje o tom, čím a jak se brání.
A tohle je stejný princip, oni porušovali zákon , napadali a provokovali policii. Pravda, že ten omílaný záběr co vysílají v televizi je nepřiměřený, ale já se těm policajtům nedivím ,že jim rupli nervy. chtěla bych vidět pana Kačera a paní Jiráskovou, kdyby tam byli v kůži těchpolicajtů. Celý den se tam pařili v tom vedru v těch oblecích a pka ještě snášeli provokoce a napdaní. Jsou to taky jenom lidi.
Když někdo porušuje zákon a provokuje, musí by počítat s tím, že může dostat přes hubu a ne pak ze sebe dělat neviňátko.

Od: Kocour - 10.8.2005 - 15:41

Hm, hm
Ačkoliv si nejsem jistý, jestli se - soudě podle reakcí - tady nemíchám do čistě soukromé debaty mezi M. Bittnerovou a dvěma Hanami, zkusím něco přihodit do pytlíku. Handrkování o policejní zásah mě už unavuje, k tomu nic, ale: trošku mě děsí tvrdý odsudek od M. Bittnerové, které technaři vadí, protože se jinak češou, jinak oblékají, poslouchají jinou muziku než ona ... ? J. Nohavica má jiný názor než ona, tak nic nepochopil.(?) Byl jsem mezi technaři, tu i onde. Nebyli nemytí, jen uprášení; no pochopitelně, ale to je po dvou dnech kempování každý. Já po skoro 200 km v autě, dorazivše ve vedru, byl zpocenější než oni. Byl jsem mezi folkaři, tu i onde. Kolem 23. hodiny už se ve festivalovém areálu pohybovaly skupinky namol ožralých, příležitostně zvracely po lavičkách a otravovaly slušné návštěvníky. Nic proti nikomu, jen, že druh muziky to nedělá.

Od: Martina - 10.8.2005 - 15:49

Kocour- nemyslím si, že má na něco vliv muziky, kterou člověk poslouchá. Je to ale celková osobnost a kultura člověka.
Ano, přiznám se bez mučení, že bych nekempovala někde, kde není přístupná voda, alespoň částečná hygiena, prostě jsem měkká...
Také se přiznám, že Nohavicův text mi přijde odpudivě sentimentální a nevím ještě jaký.
Taky se přiznám, že mi je úplně jedno, jak se technaři češou, oblíkají, ať třeba chodí nazí, když jim to bude libo. Já jsem doposud bez jejich přítomnosti v médiích žila a budu žít dál.
Co mi ale vadí, že se tu zpolitizovaly zájmy určité skupinky lidí a že půlka národa volá po anarchii.
Takže mi prosím nepodsouvejte (pokolikáté už), že chci někomu mluvit do jeho hudebního vkusu, nařizovat mu, co má poslouchat.
Nicméně já i on musíme dodržovat zákony této země, byť na ně můžeme mít názor jakýkoliv. A musíme si oba uvědomit, že naše svoboda končí tam, kde začíná svoboda toho druhého.
Což znamená, že Anarchy in the UK nebudu vypalovat v šest hodin ráno, protože vím, že bych mohla vzbudit sousedy a že Anthrax se po 22 hodině poslouchá jen do sluchátek...


Od: Karel Strož - 10.8.2005 - 16:22

...

Od: Karel Strož - 10.8.2005 - 16:24

Martínko, to jste si naběhla a to v jedné věci, tedy mámli brát Kocourův odsudek za právoplatný, jako u soudu.
Seděli jsme spolu asi dvakrát v hospodě, jsem kamarád Vašeho kamaráda...
Je jen škoda, že pan Kocour se pod jinými Vašimi texty, k nimiž jsem se konečně dostal, vyjadřuje útočně a demagogicky.
Kdyby tušil, jak příjemná dáma býváte...s jak se s Vámi krásně povídá...... Ale netuší a nikdy vědět nebude, protože jeho zaslepenost vůči ženskému pokolení je očividná, nebo není? Ale musely mu ty ženské hodně ublížit a mně taky ublížily a i našemu společnému kamarádovi, ale přesto i kdybych Vám měl do smrti vykat (jakože nikdo z nás nenavrhl tykání a bylo příjemné vykat), i kdyby o vás tady řekl kdokoliv, cokoliv, věřit mu nebudu...Mám vlastní úsudek.A může na Vás tady útočit sto lidí, nebojím se... jste totiž narozdíl od řady z nich silná...
Omlouvám se, určitě to sem nepatří... Musel jsem to ale napsat… Ne ne nejste žádná světice, ale ta noblesa… Pak pak už jenom osud…

Od: Hana Formánková - 11.8.2005 - 14:06

kocour
Vážně to styl hudby nedělá? Tak rpoč jsou všichni podbně oblečení a učesaní? Nevyjadřují tím příslušnostk uričtému stylu hudby a i stylu života? A proč podobné párty nepořádají milovnící klasické hudby?
A proč pořadatelé jiných koncetrů např. poppu a folku si mohou vyřídit všechna potřebná potvrzení a splnit vešchna potřebná hygienické a hasičsk předpisy a technaři ne? Není jejich stylem provokovat? Nečetl jste slova psychologům že v jiných zemích je techno zakázané, proto si jezdí vybíjet svou agresivitu sem? Nepotvrdily to události v Praze? A není techno agresivní hudba? A nevybírá si každý podle svého gusta?

Od: Martina - 11.8.2005 - 16:04

Karel- täk a ted abych se červenala, to sem vážně nepatří, ale díky za podporu:-)
Hana F- no je zvláštní, že u většiny hudebních stylů je nějaký přetlak do dalších oblastí, jako moóda apod., vyznavači gotic rocku taky nechodí v růžovým, prostě každá kultura má své znaky, cože je v pořádku.
Horší je, když má nejen přetlak do módy, ale do věcí na hranicích zákona...

Od: 3lipy - 11.8.2005 - 18:22

všem
To je můj poslední příspěvek na toto téma: Nemám ráda techno, nemám ráda Paroubka, mám ráda život, všechno krásné, přírodu, zvířata, chráním ji kde se dá. Nem ůžu za to, že jsem narozena ve znameni Vah a jak známo, Váhy jsou vždy a za každých okolnosti sparavedlivé. Nemůžu za to že se řídím intuicí a přestože za to všude dostávám, budu se ji řídit i nadále. I já budu jako kafejmlejnek dokola opakovat, že mrtvý technař, technař s vyraženým okem, nepatří do demokracie! Do demokracie také nepatří urážet lidi s jiným názorem, nebo dokonce se jim za jejich názory mstít. Že v Martině je určitá nóblesa a dobré jádro jsem poznala, aniž bych ji kdy viděla. Mám ji ráda, zrovna tak jako Hanku F. proto končím a už ani slovo.

Od: Martina Bittnerová - 11.8.2005 - 18:59

V některých případech je lepší dát na stanovisko odborníků a ne se nechat zmanipulovat nějakými médii- což v tvém případě člověka takřka od fochu 3lipy, trochu nechápu.
Nemám ráda ani Paroubka, ani nevím co ještě, ale to neznamená, že budu papouškovat cizí názory! Jen kvůli pomyslné politické orientaci.
A dokonce bych se neoháněla ani znamením vah, protože i já mám smysl pro spravedlnost a jsem toho znamení. Ovšem tím si nemyslím, že mám pravdu, ale chci vidět kvalitní a kompletní záběry, chci mít nezmanipulované informace a stanovisko policie - tedy těch,co zásah hodnotili... Bohuželk žádná média v České republice mi to nejsou schopná dát, což znamená, že emotivní výlevy anarchistických vzbouřenců, co se pasovali na nositele demokracie a přitom se perou s policajty, které si zřejmě spletli s Bratrstvem kočičí pracky, mě nechávají naprosto klidnou.
Jako váhy jsem estét a jen těžko umím pochopit, co za člověka (jak musí být kulturní) dokáže vydržet bez hygieny několik dnů.....Ale na tu špínu má svaté právo!

Od: Hana F - 12.8.2005 - 11:02

3lipy
Jenomže, bohužel né všichni dokáží respektovat právo demokracie- moje svoboda končí tam, kde začíná ta tvá, a proto se někdy ta demorakcie musí bránit, či chránit nasílím. On do mně kamenem, já do něj chlebem bohužel nefugnuje. Jinak s tebou souhlasím ,že to do demokracie nepatří, ale bohužel se v ní vyskytují.

Od: M.Novák - 15.8.2005 - 15:14

Díky
Martino,jste senza slečna nebo paní.Kdybych nebyl již na konci své životní pouti,asi bych Vás vyhledal a tak dlouho se Vám dvořil,až bych uspěl.Díky.Vymyslela jste to perfektně.

Od: Renata - 16.8.2005 - 7:32

pwl
Uvedený článek jsem četla a podle mne není ani o ždibet lepší než tento. Každý je psaný z jiného úhlu, tento však navíc vykazuje skutečný smysl pro humor, a proto mne i víc zaujal. Možná byste si měl příště víc rozmyslet, co do komentáře napíšete, neboť když se Vám příspěvek nelíbí proto, že máte jiný názor, nesouvisí to s kvalitou článku, ale naopak to svědčí spíš o nevyzrálosti komentáře.

Od: Martina Bittnerová - 16.8.2005 - 8:12

pwl-mě vážený pwl urazit nemůžete, a pokud máte nějaký vnitřní problém, přesuňte ho někam jinam, takových lidí jako Vy jsou na internetu mraky, ovšem někteří mají narozdíl od Vás tolik cti, že se alespoň podepíší...

Od: Hanka - 16.8.2005 - 8:15

Pridám se k Renate...
i kdyz uz nevím, zda je to dobre... me spís tady doslova sokuje jednolitost urcitých typu komentáru. Na mne, to snad i beru, je to jedna z mých hodne spatných vlastností, kdy me chytne taková ta správná adrenalinovka a v urcitých typech se az vyzívám a priznám se, ze se mnohdy az zastydím, kdyz vidím, ze zrovna Martina se to snazí urovnat, uklidnit. Proto me udivuje, ze zrovna az uz tahle akce se vytrácí z té vravy a zivot se snad vrací do normálních kolejí, agresivita stoupá. Nevím, proc to na mne delá dojem, jako by ji nekdo nesnásel... bezduvodne nenávidel... jinými slovy - závidel. Tohle uz nejsou komentáre na situaci, co byla, ale na autorku samotnou, to není chytrý tah.

Od: Martina Bittnerová - 16.8.2005 - 8:19

Hanka - když někomu dojdou argumenty začne útočit na autora, kterého nezná, přitom kritika má být kritikou textu. Já bych vsadila boty, že tady tomuhle páníčkovi někdo hoooodně ublížil a teď si to tady prostě vylívá a já jsem podle něj vyhlídnutý hromosvod. Ale jo, já si vždycky říkám, že je to lepší, když si to ty lidi vybijí zde na internetu a neubližují alespoň někomu v reálu. Má to vlastně určitou terapeutickou funkci.

Od: Hanka - 16.8.2005 - 8:50

Martina
no, jen aby melo. Dost casto se stává, ze dotycný i ví, ze jít do boje (byt slovního) s nekým, kdo nebojuje, je tak trochu zbabelost a o nicem. Skoro bych rekla, ze to muze mít i opacný efekt, ze pak hledá dalsí obet, na níz by si dokázal svoji sílu. Vzpomínám si na jednoho takového týpka, co jednou serval zenskou na úplne prázdném parkovisti, ze si postavila auto nekam, kam nemela (absolutne nikomu nemohla vadit), samozrejme, ze stihla, nez zmizel, tak maximálne zalapat po dechu, ale ze by mu to stacilo, to fakt ne. Proste neco uvnitr v nich stejne hlodá, ze na autoritu si netroufnou. Na netu, pod anonymem, jo, ale postavit se jí tvárí v tvár v reálu, to ne. Ale kdo ví. Mozná más pravdu a bude to stacit.

Od: Martina Bittnerová - 16.8.2005 - 8:57

Hanka- souhlasím, že tváří v tvář už jsi ty buřiči nějak netroufnou... Naopak jsou jak když máslem ukrajuje, mám s tím zkušenost odjinud, a když jsem jednou uhodila, kde tedy má dotyčný problém, že si to můžeme slušně vyříkat a ujasnit, tak koulel očima jak neviňátko, že jako on nic, že to bylo špatně pochopeno apod. Prostě najednou byla ta bojovnost pryč.... Kupodivu...

Od: Hanka - 16.8.2005 - 9:09

Martina
Máme dost podobné zkusenosti. Zvlástní ta podobnost - ciste náhodná? Tezko ríci. Také jsem pak uz byla i naladená a dost odhodlane. Skoro mi az bylo líto, ze ten "boj" tvárí v tvár tak rychle zkoncil.

Od: Martina Bittnerová - 16.8.2005 - 10:04

Hanka- no já chtěla si normálně o tom promluvit, nejsem konfliktní typ, ale jaksi druhá strana se tvářila, že to na webu byl jenom jeho "úlet", nebo tak něco... Nemůžu si pomoct, ale pro mě to značí ukázku velkého slabošství, neschopnost přímé konfrontace, tj. tady jsem hrdina, ale v reálu ustrašený králíček...

Od: pwl - 16.8.2005 - 11:02

konfrontace
A ejhle, jeden názor který se vám nehodí do krámu a co to udělá, no tu zaujatost bych na vašem místě raději nevytahoval...
K zahlcování internetu svými osobními údaji se ani nebudu vyjadřovat, se ctí to ovšem rozhodně nemá co dělat.
Článek, ke kterému jsem přihodil link, považujete kvalitativně na stejné úrovni jako tento marný pokus o vtip... ehm, no brát vám to nebudu, ale nabývám dojmu, že jste v tom případě mimozemšťani.
Že to nebyl komentář na situaci jenž byla, nýbrž komentář mířený proti autorce? Samozřejmě. Vždyť tento článek nebyl o ničem, jen si autorka ohřála vlastní kašičku. O problematice neví lautr nic, tak alespoň plodí kýčoviny, aby si z mediálního poprasku okolo cztk nahrabala co nejvíc.

Od: Hanka - 16.8.2005 - 11:05

Martina
vzij se do té situace: umís si predstavit, ze by ses mela s nekým sejít a rozumne si s ním promluvit o tom, ze jsi ho chtela vytocit a ponízit? Postavit se tvárí v tvár cloveku, kterého jsi treba dost pikantne urázela? Ne, radeji to nedelás, práve proto, aby ses do té situace nedostala. Dávás si pozor na to, co píses, predvídás, tím se stávás mozná tercem pro takovéto výlevy, ale beda, jak reknes "hele, tak tohle mi vysvetli". Pak "neeee, to niiiic, to byla jen sranda, copak nechápes srandu?" Ale uz se tady nedoctes "hele, promin, jsem idiot, tohle jsem fakt prepísknul/a". No a pak zij s tím, ze bys mela být ustrasený králícek, to je skoro na masli, to je lepsí si nalhávat a na netu (ci v soukromí na slabsím si dokazovat), ze jsem fakt borec!

Od: Hanka - 16.8.2005 - 11:10

pwl
Safra, chlape, vy jste psycholog! Tak perfektne vedet, co si autorka chtela prihrát, to vyzaduje perfektní znalost jejího mozku.

Od: Daniel - 16.8.2005 - 11:37

...

Od: Daniel - 16.8.2005 - 11:38

Cítím se být pobaven. Pwl- má zřejmě dolarovky před svými ctěnými zraky - neb jen ten, může říci "nahrabala"...Nebo, že by Totální zatmění, ale ne to ne, to je příliš dobrá divadelní hra na to, abych ji srovnával s tímto pánem.
Ale nic dámy, to je v pořádku, já se omlouvám i za takové pány, jako jsou PWl. Prostě to vypadá, že se nám tady usadil další hulvát a stihl to během mé dovolené. Je pravda, že nějak spatřuji styčné body s jiným mužem jako panem kocourem, zdejším hojným diskutérem, ale ten, zdá se, dosahuje alespoň o třídy lepší úrovně.
Ano, milé dámy, takové kolegy mám v práci a umí se pýřit a hřímat jen tehdy, když nemohou být rozpoznáni, jeden takový kolega, byť inženýr, hlavnímu manažerovi pomalu chodívá i pro svačiny, ale nad druhým pivem se stává hrdinou, jenž panu manažerovi vysvětlí jednou (zatím to činí jen za zády), že to a ono přepískl a druhý den v práci je zas ten úslužníček...
Dámy, omlouvám se i za tyto hulváty, nechme je žít, svět jim třeba jednou ukáže, že není tak špatný a my vůkol si oddechneme!

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0246 s